Archiwa

Hotel “ZAMEK w RYDZYNIE” – miejsce na konferencje, szkolenia

Zamek Królewski w Rydzynie to zabytkowy obiekt z XV wieku, uznawany za perłę architektury barokowej. Obecnie pełni funkcję kompleksu hotelowo-konferencyjnego, oferując 8 sal konferencyjnych dla do 600 osób, wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Zamek ma ciekawą historię – był niegdyś rezydencją króla Stanisława Leszczyńskiego. Zachowując swój historyczny charakter, zapewnia wysokiej jakości usługi konferencyjne w inspirującym i atrakcyjnym środowisku.

Read More

Zajazd Piastowski – Hotel *** – Kazimierz Dolny

Największa sala może pomieścić aż 300 uczestników, a łączna pojemność wszystkich sal sięga 450 osób. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się również przestronna hala namiotowa o powierzchni 600 m², umożliwiająca organizację wydarzeń dla nawet 1000 gości.

Read More

Lemon Resort Spa

Lemon Resort Spa to hotel butikowy zlokalizowany nad Jeziorem Rożnowskim, w jednym z najpiękniejszych regionów Polski – Pogórzu Rożnowskim, w miejscowości Gródek nad Dunajcem.

Read More

Złota Łania Wiartel Resort & SPA – na Mazurach

Nieprzeciętna lokalizacja nad samym jeziorem w sercu Puszczy Piskiej,to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc na mapie Mazur.Doceniony przez Gości nowy butikowy hotel dla dorosłych i młodzieży 16+.Doskonałe miejsce dla spragnionych ciszy, spokoju i błogiego relaksu.

Read More

Natural Hotel – z basenem na Mazurach, sale na wynajem

Natural Hotel na Mazurach to doskonałe miejsce na konferencje i wydarzenia biznesowe, położone nad malowniczym jeziorem Szeląg Wielki. Obiekt oferuje nowoczesne sale konferencyjne, komfortowe pokoje oraz bogate zaplecze rekreacyjne, w tym basen, spa i prywatną plażę. Goście mogą liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne oraz kulinarną ucztę w hotelowej restauracji serwującej dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. To idealne miejsce, które łączy nowoczesność z naturalnym pięknem Mazur.

Read More

Pałac Mortęgi Hotel & SPA

Pałac Mortęgi to zabytkowy kompleks budynków, położony we wsi Mortęgi na Warmii i Mazurach. Wcześniej budynek służył jako Uniwersytet Ludowy, biuro Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej „Przyszłość” oraz jako przedszkole. W roku 2013 rozpoczęły się prace, aby budynek przekształcić w pierwotny pałac i stworzyć obecne miejsce Pałac Mortęgi Hotel&Spa.

Read More

Pałac Wojanów – miejsca na konferencje

Pałac Wojanów to centrum konferencyjno-wypoczynkowe w odrestaurowanej rezydencji dworskiej. Obiekt oferuje 7 nowoczesnych sal konferencyjnych, w tym Salę Wojanowską na 300 osób, 200 miejsc noclegowych, restaurację i kawiarnię, strefę SPA & Wellness oraz zaplecze sportowo-rekreacyjne. Pałac wyróżnia się malowniczym otoczeniem, luksusowymi wnętrzami i profesjonalną obsługą, zapewniając wysoką jakość usług. Jest przystosowany do organizacji konferencji, bankietów i wydarzeń firmowych, łącząc nowoczesne udogodnienia z historycznym charakterem.

Read More

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort zajmuje się w organizacją wyjątkowych pobytów integracyjnych i spotkań biznesowych. Komfortowe zaplecze konferencyjne zostało starannie zaprojektowane tak, aby łączyć funkcjonalność ze stylowym wystrojem. Umiejętność dopasowania się do potrzeb Klientów jest kluczem do sukcesu, który posiadają nasi specjaliści. Dzięki nabytemu doświadczeniu sporządzą ofertę na miarę najbardziej wyszukanych potrzeb.

Read More

Hotel NARVIL Conference & Spa

Czterogwiazdkowy hotel ze spa, otoczony lasem, tuż nad rzeką Narew. Doskonały na wszelkiego rodzaju konferencje, bankiety, spotkania biznesowe – a także idealny dla rodzin, które szukają wypoczynku od zgiełku miasta.

Read More