Złota Łania Wiartel Resort & SPA

Nieprzeciętna lokalizacja nad samym jeziorem w sercu Puszczy Piskiej,to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc na mapie Mazur.Doceniony przez Gości nowy butikowy hotel dla dorosłych i młodzieży 16+.Doskonałe miejsce dla spragnionych ciszy, spokoju i błogiego relaksu.

Kontakt:

Złota Łania Wiartel Resort & SPA
12-200
Wiartel 2
(+48) 87 555 90 90
(+48) 698 652 246
recepcja@zlotalania.pl

Spis ofert:

Złota  Łania Wiartel Resort & SPA, to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na mapie Mazur. Wyjątkowa lokalizacja, bogato wyposażona strefa SPA i luksusowe przestrzenie to odpowiedź na najbardziej wyszukane oczekiwania.

 

Miejsce z klimatem… 

 

W naszej ofercie znajduje się 26 pokoi zlokalizowanych w budynku głównym i 14 apartamentów w klimatycznych domkach mazurskich.Złota Łania Wiartel wyróżnia się charakterystycznym wystrojem.Przyjemna kolorystyka oraz niepowtarzalne detale wystroju czynią to miejsce unikatowym.


 

Lokal zapewnia przestrzeń i wiele możliwości organizacyjnych, dzięki czemu możemy stworzyć zadowalającą ofertę dla każdego klienta. Specjalnie dla Państwa skomponujemy odpowiednie menu i zadbamy o wystrój sali.
W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz masaży, które są wykonywane przez światowej klasy masażystów, w zaciszu kunsztownie wykończonych pokoi SPA pozwolą Państwu zapomnieć o hałasie i tempie życia codziennego i wprowadzą Państwa w stan całkowitego odprężenia.
Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo również VIP Room’y -pokoje wyposażone w prywatne sauny, jacuzzi i łóżka do masażu zapewniające najwyższy poziom luksusu.
Więcej informacji o naszym SPA i strefie Wellness znajdą Państwo w zakładce SPA & Wellness


       Konferencje na Mazurach    

        

Złota Łania Wiartel Resort & SPA to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych, od dużych konferencji i targów, przez szkolenia po kameralne spotkania i imprezy integracyjne. Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu spotkań biznesowych, wykwalifikowany personel oraz bogate wyposażenie przestrzeni konferencyjnych to gwarancja udanego eventu. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie i koordynację każdego wydarzenia.Do dyspozycji uczestników spotkań biznesowych oddajemy cztery klimatyczne sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, audiowizualny oraz niezbędne akcesoria.


 

Zapraszamy do Resortu na Mazurach w sercu

Puszczy Piskiej