Hotel NARVIL Conference & Spa

Czterogwiazdkowy hotel ze spa, otoczony lasem, tuż nad rzeką Narew. Doskonały na wszelkiego rodzaju konferencje, bankiety, spotkania biznesowe – a także idealny dla rodzin, które szukają wypoczynku od zgiełku miasta.

Kontakt

Hotel NARVIL Conference & Spa
Czesława Miłosza 14A
+48 22 566 10 00, +48 22 566 11 85
mice@hotelnarvil.pl

Spis ofert:

Narvil Conference & Spa Hotel położony jest w Serocku, 40 minut pod Warszawą, nad Jeziorem Zegrzyńskim i Narwią. Piękne okoliczności przyrody Mazowsza stanowią doskonały wybór na organizację konferencji, spotkań biznesowych czy imprez firmowych w obiekcie. Hotel posiada bowiem rozbudowane centrum konferencyjne, w którym na 3300 m2 znajdują się aż 33 sale konferencyjne, w których można zorganizować duże eventy, nawet do 1600 osób. Na stronie internetowej hotelu można zapoznać się z układem centrum konferencyjno-kongresowego dzięki modelom 3D i rzutom sal.

 

Dzięki możliwości łączenia sal oraz organizatorzy eventów biznesowych mają pełną swobodę i niemal nieograniczone możliwości. Istnieje także możliwość zorganizowania wydarzenia w plenerze, kiedy pozwala na to pogoda. W ten sposób można połączyć konferencję z mniej oficjalnym piknikiem lub team buildingiem.

Z centrum Warszawy do Hotelu Narvil Conference & Spa dojechać można w zaledwie 40 minut. Obiekt posiada również bogatą ofertę Spa i rozbudowaną strefę Wellness. Dzięki swojemu położeniu i bliskości natury bez problemu można zorganizować różnorodne atrakcje dla firm i gości konferencyjnych, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb.