Lemon Resort Spa

Lemon Resort Spa to hotel butikowy zlokalizowany nad Jeziorem Rożnowskim, w jednym z najpiękniejszych regionów Polski – Pogórzu Rożnowskim, w miejscowości Gródek nad Dunajcem. Lemon Resort SPA oferuje profesjonalne sale konferencyjne nad jeziorem Rożnowskim, idealne do organizacji konferencji, szkoleń, kongresów i innych spotkań biznesowych, naukowych czy kulturalnych. Obiekt zapewnia idealne warunki do przeprowadzenia eventów w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Kontakt:

Lemon Resort Spa
33-318
Gródek nad Dunajcem 83
+48 734 825 185
danuta.hornik@lemonresort.pl

Spis ofert:

Luksusowy hotel nad jeziorem

 

Lemon Resort SPA –  bliskość natury w doskonały sposób łączy się z nowoczesnością.

To, co wyróżnia Lemon Resort Spa spośród innych obiektów tego typu, to połączenie magicznego wręcz krajobrazu (Jezioro Rożnowskie, Małpia Wyspa, góry Beskidu Wyspowego) z doskonałą w skali światowej, modernistyczną architekturą. Krajobraz, architektura, ale i doskonała oferta gastronomiczna plus ogrom dodatkowych atrakcji umilających Gościom pobyt (wspomnijmy chociażby o marinie, nowoczesnym spa, strefie wellness, strefie gier i zabaw) – wszystko to świadczy o wysokim standardzie Lemon Resort Spa. Kompleks oddalony jest o zaledwie 110 kilometrów od Krakowa oraz lotniska w Balicach.

 


Wybierz nasz hotel spa z salą konferencyjną i przekonaj się o tym na własne oczy!

 

Lemon Resort SPA oferuje profesjonalne sale konferencyjne nad jeziorem Rożnowskim, idealne do organizacji konferencji, szkoleń, kongresów i innych spotkań biznesowych, naukowych czy kulturalnych. Obiekt zapewnia idealne warunki do przeprowadzenia eventów w miłej i profesjonalnej atmosferze. Do dyspozycji gości są dwie sale konferencyjne: Solaris o powierzchni 70m², mogąca pomieścić maksymalnie 60 osób, oraz Optima o powierzchni 225m², z maksymalną pojemnością 160 osób. Obie sale wyposażone są w nowoczesne urządzenia takie jak klimatyzację, nagłośnienie stacjonarne, dostęp do internetu, flipchart, światło dzienne, zaciemnienie sali, ekran, projektor, sprzęt TV/Video, odtwarzacz DVD i mikrofon.

Poznaj sale konferencyjne w obiekcie

Ponadto, Lemon Resort wyróżnia się dostępem do basenów typu infinity z widokiem na horyzont oraz luksusową strefą spa & wellness, co czyni go wyjątkowym miejscem nie tylko do pracy, ale i relaksu. Resort położony jest w Gródku nad Dunajcem, co oferuje dodatkowe atrakcje związane z bliskością wody i pięknym krajobrazem.

Poznaj obiekty i sale z Gródek nad Dunajcem
Poznaj także obiekty i sale z okolicy: Tarnów, Nowy Sącz
Wszystkie sale w obiekcie: Lemon Resort SPA - oferta wynajmu sal