Obiekty, sale opisane jako: blisko starówki. Ciekawe miejsca na eventy.

Planujesz konferencję, seminarium czy duże spotkanie biznesowe we Wrocławiu? Sala nr 3 w Old Town Haston to idealne miejsce na Twoje wydarzenie! Z powierzchnią 130 m² i możliwością pomieszczenia 80 osób w układzie teatralnym, oferuje nowoczesne udogodnienia w zabytkowym sercu Wrocławia. Elastyczne ustawienia mebli, najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i wyjątkowa gastronomia tworzą idealne warunki do pracy i inspirującą atmosferę.

Sala Filadelfia + Gietynga w Hotelu Bulwar**** w Toruniu to przestronna sala konferencyjna o powierzchni 276 m², idealna na duże eventy, konferencje i bankiety. Może pomieścić do 270 osób w różnych układach: teatralnym, szkolnym, podkowę, bankietowym, z okrągłymi stołami i koktajlowym. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, systemy nagłośnieniowe i klimatyzację, co zapewnia komfort i profesjonalizm. Hotel Bulwar, położony nad brzegiem Wisły, oferuje również 98 luksusowych pokoi, restaurację, centrum spa i obszerne miejsca parkingowe.

Hotel Nicolaus znajduje się w samym centrum Torunia, na jego zabytkowej starówce, naprzeciw Domu Mikołaja Kopernika. Obiekt jest połączeniem historii i nowoczesności, które przenikają się na każdym kroku.

Hotel Bulwar w Toruniu to czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany nad brzegiem Wisły, oferujący eleganckie, nowocześnie wyposażone pokoje z widokiem na rzekę oraz Stare Miasto. Hotel jest idealny dla gości biznesowych dzięki nowoczesnym salom konferencyjnym, wyposażonym w zaawansowany sprzęt audio-wizualny i dostosowanych do różnych aranżacji. Organizatorzy mogą skorzystać z elastycznych pakietów konferencyjnych, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Lokalizacja w pobliżu zabytkowego centrum Torunia sprawia, że jest to doskonałe miejsce na połączenie obowiązków zawodowych z odkrywaniem miasta.

Ważniejsze lokalizacje: