Hotel Nicolaus**** Toruń – na spotkania biznesowe

Hotel Nicolaus znajduje się w samym centrum Torunia, na jego zabytkowej starówce, naprzeciw Domu Mikołaja Kopernika. Obiekt jest połączeniem historii i nowoczesności, które przenikają się na każdym kroku.

Kontakt

Hotel Nicolaus****
ul. Ducha Świętego 14-16
+48 72 55 11111
recepcja@nicolaus.com.pl

Spis ofert:

Hotel Nicolaus znajduje się w samym centrum Torunia, na jego zabytkowej starówce, naprzeciw Domu Mikołaja Kopernika. Obiekt jest połączeniem historii i nowoczesności, które przenikają się na każdym kroku.W obiekcie znajdują się 3 sale konferencyjne – Sun, Moon oraz Star, które są modułowe i mogą zostać połączone, tworząc wspólną przestrzeń spotkań i biznesu. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, niezbędny do prowadzenia szkoleń i prelekcji oraz przydatny podczas eventów branżowych bądź imprez firmowych. W pomieszczeniach swobodnie manipulować można układem krzeseł i stołów, co pozwala na elastyczne dopasowanie przestrzeni do swoich potrzeb.

Obiekt posiada doświadczenie w organizacji konferencji i spotkań firmowych, tych formalnych oraz mniej. Istnieje możliwość zorganizowania śniadania biznesowego, cateringu oraz eventów na tarasie z widokiem na toruńską starówkę w sezonie letnim. W Hotelu Nicolaus bez problemu zorganizować można urozmaicone przerwy kawowe, catering oraz imprezy okolicznościowe takie jak jubileusz czy wernisaż.

 

Poznaj obiekty i sale z Toruń
Tagi opisujący obiekt: W centrum miasta, blisko starówki
Wszystkie sale w obiekcie: Hotel Nicolaus - sale konferencyjne