Hotele i obiekty konferencyjne - Wisła

Crystal Mountain to luksusowy hotel położony na malowniczym zboczu Góry Bukowej, który harmonijnie łączy nowoczesny design z górskim krajobrazem Beskidów. Hotel oferuje 491 elegancko urządzonych pokoi i apartamentów, zapewniając najwyższy komfort swoim gościom. Na terenie obiektu znajduje się 11 nowoczesnych sal konferencyjnych, idealnych do organizacji spotkań biznesowych i konferencji. Goście mogą korzystać z bogatej oferty atrakcji, w tym Aquaparku, strefy wellness, a także licznych aktywności outdoorowych i indoorowych, które sprzyjają integracji i relaksowi. Dzięki wysokiemu standardowi obsługi, Crystal Mountain j...

Sala konferencyjna Executive Room w Hotelu Wisła Premium & SPA stanowi doskonałą opcję dla spotkań biznesowych. Pomieszczenie to może pomieścić 25 uczestników i jest wyposażone w szereg udogodnień, takich jak prywatny taras, system klimatyzacji, projektor multimedialny oraz szybki internet. Sala wyróżnia się schludnością i funkcjonalnością. Lokalizacja obiektu zapewnia atrakcyjne widoki. Pomieszczenie jest przystosowane do organizacji spotkań, szkoleń oraz wideokonferencji.

Szukasz idealnego miejsca na organizację konferencji, szkolenia czy bankietu? Sala A w Hotelu Wisła Premium*** to największa i najlepiej wyposażona, sala konferencyjna w w tym obiekcie, oferująca nowoczesne udogodnienia i przestrzeń dla nawet 120 osób. Położona w malowniczej miejscowości Wisła, sala ta łączy profesjonalizm z urokiem górskiego otoczenia. Dzięki pełnemu wyposażeniu, w tym projektorowi multimedialnemu, systemowi nagłośnieniowemu, klimatyzacji i dostępowi do Internetu, Sala A zapewnia idealne warunki do pracy i relaksu. Odkryj, dlaczego Sala A jest doskonałym wyborem na Twoje następne wydarzenie!

Hotel Wisła Premium to przytulny, trzygwiazdkowy obiekt, oferujący zakwaterowanie dla maksymalnie 100 osób. Specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Na gości czeka 42 komfortowe pokoje i apartamenty oraz największa sala konferencyjna na 120 osób. Łącznie 4 nowoczesne sale na wynajem. Restauracja hotelowa, wielokrotnie nagradzana, serwuje wyśmienite dania, a strefa relaksu oferuje saunę suchą, łaźnię parową i jacuzzi. Hotel zapewnia także szerokopasmowe Wi-Fi, darmowy parking oraz bilard, gwarantując przy tym niezapomniane doświadczenia dla wszystkich odwiedzających.

Ważniejsze lokalizacje: