Hotele i obiekty konferencyjne - Bielsko Biała

Bielsko-Biała oferuje hotele i obiekty konferencyjne, które doskonale nadają się do organizacji różnorodnych wydarzeń biznesowych. Na stronie prezentujemy sale konferencyjne zapewniające komfortowe warunki dla grup oraz profesjonalną obsługę, co czyni je znakomitą lokalizacją na potrzeby szkoleń, konferencji, eventów i spotkań korporacyjnych. Różnorodność dostępnej infrastruktury i wysoki standard usług sprawiają, że Bielsko-Biała stanowi atrakcyjne miejsce do organizacji przedsięwzięć biznesowych wymagających nowoczesnej, funkcjonalnej i dobrze wyposażonej przestrzeni, a także wysokiego poziomu obsługi.

Poznaj ceniony standard sieci Qubus Hotel. Oferujemy nowoczesne centrum konferencyjne w samym sercu Bielska-Białej - to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w regionie.

Centrum konferencyjno-bankietowe Contact jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, a także innych imprez okolicznościowych, które Ty chciałbyś zorganizować. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowocześnie wyremontowaną, przestronną a także klimatyzowaną salę o powierzchni 220 m2, która będzie w stanie zapewnić 150 gościom poczucie indywidualnego klimatu.

Ważniejsze lokalizacje: