Typy obiektów: Muzea

Kiedyś istotą tworzenia muzeów było ocalanie przedmiotów, dzieł sztuki i innych elementów minionych czasów, które to zostały wycofane przez rozwój cywilizacji z obiegu codziennego i z życia. Z takim definiowaniem tych obiektów kojarzą się wszystkim muzea. Na przełomie ostatnich lat animatorzy zajmujący się zmianą wizerunku muzeów rozpoczęli unowocześnianie tych budowli, sal i powierzchni.
Ideą animatorów muzeów było stworzenie obiektów, które swoim charakterem i klimatem nie przypominałby klasycznych pomieszczeń muzealnych, a raczej by stały się one tworem dynamicznym posiadającym dodatkowo na przykład sale konferencyjne. Przestrzenie muzealne wyposażone zostały w sprzęt audiowizualny, po to, aby odbiorcy dzisiejszych czasów oglądając ekspozycje jednocześnie doznawali wrażeń dźwiękowych i świetlnych, co rozbudza wyobraźnię i głęboko pozostaje w pamięci.
Dogodna lokalizacja przyczynia się do tego, że muzea stały się popularnymi miejscami dla konferencji naukowych, spotkań z gwiazdami szerokiego formatu oraz różnych prestiżowych wystąpień publicznych znaczących włodarzy miast.
Sale konferencyjne w muzeach to doskonały pomysł na zwiększenie zysków tych do niedawna pomijanych obiektów.

Muzeum Porcelany Śląskiej to miejsce pełne historii i tradycji, które stwarza także wyjątkową atmosferę dla organizacji różnorodnych wydarzeń. Nasze unikatowe wnętrza to doskonałe miejsce na spotkania rodzinne, firmowe czy konferencje. D...

Ważniejsze lokalizacje: