Obiekty, sale opisane jako: w biurowcu. Ciekawe miejsca na eventy.

Sale na spotkania w biurowcu.

Strefa biurowa znajduje się w nowoczesnym,przestronnym i w pełni wyposażonym trzykondygnacyjnym budynku.Oferujemy ponad 40 przestrzeni różnych rozmiarów od 25m2 do 58m2 mieszczących od 4 do 12 biurek,które mogą być idealnym miejscem dostosowanym do potrzeb zarówno niewielkich firm jak i większych organizacji.

Centrum Konferencyjne WEST GATE jest nowoczesnym obiektem konferencyjnym zlokalizowanym w warszawskim biurowcu Brama Zachodnia, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie Placu Zawiszy.

Co:Spot to nowoczesna przestrzeń coworkingowa i biurowa, zlokalizowana w sercu Łodzi, zaprojektowana z myślą o freelancerach, małych i średnich przedsiębiorstwach, a także dużych korporacjach. Oferuje ona nie tylko elastyczne miejsca do pracy, takie jak prywatne biura, dedykowane biurka, czy opcję hot desk, ale również wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe, które można wynajmować na godziny. Misją Co:Spot jest stworzenie przestrzeni, w której praca staje się przyjemnością, a jej użytkownicy mają możliwość rozwijania się, będąc częścią większej, inspirującej społeczności.

Centrum Konferencyjne NIMBUS jest nowoczesnym obiektem konferencyjnym, którego łączna powierzchnia to 445 m2. Zlokalizowane jest w dynamicznie rozwijających się biurowcach Equator Office w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 98, nieopodal Placu Zawiszy.

Kompleks biurowo-konferencyjno-usługowy "OPOLSKA 22" dysponuje 8 nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjno-szkoleniowymi. Zróżnicowane wielkością sale dają możliwość pomieszczenia od 15 do 180 uczestników. Kompleks mieści się w centrum Katowic, przy ulicy Opolskiej 22, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, bardzo dobry dojazd z DTŚ i A4. Wysoki standard wykończenia, windy, parking.

Ważniejsze lokalizacje: