Obiekty, sale opisane jako: Biurowce. Ciekawe miejsca na eventy.

Wynajem sal i biur na godziny – sale biznesowe i biura na wynajem w jednym miejscu

Szukasz miejsca na spotkanie biznesowe w centrum miasta. Potrzebujesz wynająć sale konferencyjną, pokój na spotkanie w celach biznesowych na godzinę lub więcej? W tym celu idealnie sprawdza się oferta wynajmu sal konferencyjnych dla firm w biurowcach.

Sale konferencyjne i szkoleniowe do wynajęcia na godziny w centrum miasta często zlokalizowane są w biurowcach. Tego typu miejsca umożliwiają organizację spotkań takich jak zebrania, narady, rozmowy z kontrahentami, prowadzenie rekrutacji nowych pracowników no i oczywiście szkoleń. Małe pokoje na spotkania to idealne powierzchnie na kameralne rozmowy w interesach. Dodatkowo w biurowcach istnieje możliwość wynajęcia całej infrastruktury biurowej, tak więc istnieje zaplecze do prowadzenia swojej działalności w tym miejscu i łączenie jej ze spotkaniami. W zależności od celu istotne mogą być spotkania albo prowadzenie działalności (wynajmowanie biura, na krótki okres) i uzyskanie możliwości prowadzenia rozmów w salach konferencyjnych w wynajmowanym miejscu.

W zależności od powierzchni oferowanych na wynajem w biurowcach można je wykorzystać na szkolenia, warsztaty lub konferencje lub na kameralne spotkania, rozmowy. Wielkość sali ma kolosalne znaczenie w jakim calu zostanie dana powierzchnia wykorzystana.

Strefa biurowa znajduje się w nowoczesnym,przestronnym i w pełni wyposażonym trzykondygnacyjnym budynku.Oferujemy ponad 40 przestrzeni różnych rozmiarów od 25m2 do 58m2 mieszczących od 4 do 12 biurek,które mogą być idealnym miejscem dostosowanym do potrzeb zarówno niewielkich firm jak i większych organizacji.

Centrum Konferencyjne WEST GATE jest nowoczesnym obiektem konferencyjnym zlokalizowanym w warszawskim biurowcu Brama Zachodnia, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie Placu Zawiszy.

Co:Spot to nowoczesna przestrzeń coworkingowa i biurowa, zlokalizowana w sercu Łodzi, zaprojektowana z myślą o freelancerach, małych i średnich przedsiębiorstwach, a także dużych korporacjach. Oferuje ona nie tylko elastyczne miejsca do pracy, takie jak prywatne biura, dedykowane biurka, czy opcję hot desk, ale również wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe, które można wynajmować na godziny. Misją Co:Spot jest stworzenie przestrzeni, w której praca staje się przyjemnością, a jej użytkownicy mają możliwość rozwijania się, będąc częścią większej, inspirującej społeczności.

Centrum Konferencyjne NIMBUS jest nowoczesnym obiektem konferencyjnym, którego łączna powierzchnia to 445 m2. Zlokalizowane jest w dynamicznie rozwijających się biurowcach Equator Office w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 98, nieopodal Placu Zawiszy.

Kompleks biurowo-konferencyjno-usługowy "OPOLSKA 22" dysponuje 8 nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjno-szkoleniowymi. Zróżnicowane wielkością sale dają możliwość pomieszczenia od 15 do 180 uczestników. Kompleks mieści się w centrum Katowic, przy ulicy Opolskiej 22, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, bardzo dobry dojazd z DTŚ i A4. Wysoki standard wykończenia, windy, parking.

Wynajem sal w biurowcach to możliwość połączenia miejsca na pracę z organizowaniem spotkania biznesowego. Wiele firm nie posiada w swojej siedzibie profesjonalnie przygotowanej sali na przeprowadzanie spotkań. Chcąc przykładowo przeprowadzić szkolenie musisz skorzystać z ofert firm zewnętrznych oferujących na wynajem tego typu powierzchnie. Wynajem sali na godziny to nie jest duży koszt, a komfort uzyskany jest ogromny, dodatkowo uzyskuje się uznanie w oczach uczestników spotkania, organizując dane wydarzenie w doskonale przygotowanym miejscu.

Korzyści z wynajmu sali biznesowej w biurowcu.

Nowoczesne biurowce oferują nie tylko wynajem biur na krótszy czas ale również możliwość korzystania z sal konferencyjnych. Korzyścią niewątpliwą jest że na miejscu istnieje szereg przydatnych usług związanych z wynajmem powierzchni biurowych a przydatnych w prowadzaniu działalności – komputery, rzutniki, dostęp do internetu, zaplecze biurowe. Dodatkowo w każdej chwili można dodatkowo wynająć kolejne potrzebne powierzchnie. Cena wynajmu sali konferencyjnej w centrum miasta może okazać stosunkowo niski i atrakcyjna w stosunku do oferowanych możliwości.
Tego typu ofert najwięcej jest w dużych miastach z rozwiniętymi centrami biznesowymi takich jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków. Centrum, śródmieście to lokalizacje wielu biurowców, tam kwitnie życie biznesowe i to tam istnieje popyt na wynajem sal na rożnego rodzaju spotkania firmowe. W wielu mniejszych miastach, również znajdziemy tego typu oferty, a jeśli ich nie ma to na pewno istnieje alternatywa, taka jak przykładowo wynajem sali na spotkanie w restauracji.

Dlaczego warto wynająć salę na spotkanie?

Zorganizowanie spotkania poza siedzibą firmy i wynajęcie w tym celu odpowiedniej sali to dobra droga na uniknięcie bałaganu w we własnym biurze. Często może zdarzyć się iż dane spotkanie zakłócało by pracę innym pracownikom, wyłączenie jego prowadzenia na zewnątrz nie powoduje chaosu w firmie. Dodatkowo dobrze wyposażana sala szkoleniowa umożliwia optymalne wykorzystanie danego spotkania i nie zakłóca codziennych spraw biurowych. Wynajmując sale, możemy wybrać adekwatną do liczby uczestników spotkania, co nie zawsze jest możliwe w sytuacji korzystania z własnych pomieszczeń w siedzibie firmy.

Ważniejsze lokalizacje: