Hotel Wisła Premium***

Hotel Wisła Premium to Hotel 3* to kameralny hotel na 100 osób. Specjalizujemy się w wszelkiego rodzaju szkoleniach i konferencjach. – 42 pokoje i apartamenty – 120 miejsc konferencyjnych na 4 salach – nagradzana restauracja – strefa relaksu: sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi – szerokopasmowe wifi, darmowy parking, billard

Kontakt:

Hotel Wisła Premium***
43-460
Kopydło 20
33 855 38 09
recepcja@hotelpremium.pl

Spis ofert:

Elegancki Hotel w Wiśle

Hotel Wisła SPA to Hotel 3*, który gwarantuje najlepsze ceny w Wiśle. W cenie pobytu oferujemy:

  • śniadania bufetowe

  • parking

  • sauny

  • jacuzzi

  • bilard

  • wodę mineralną

  • zestaw do kawy i herbaty w pokoju

 

Pokoje i Apartamenty

Posiadamy 42 pokoje i apartamenty, które charakteryzują się klasycznym designem. Pokoje są przestronne ze wszystkimi współczesnymi udogodnieniami, dzięki czemu możemy dać gwarancję niczym nie zmąconego wypoczynku.

 

Apartamenty studio składają się z salonu oraz sypialni, lub z dwóch sypialni są idealnym rozwiązaniem dla pary, która chce u nas spędzić relaksujący romantyczny weekend, ale również dla rodziny z dziećmi.

 

 

Restauracja

Aby wypracować swój własny styl kulinarny sięgnęliśmy nie tylko po najlepsze specjały naszego regionu, ale również po uznane klasyki kuchni światowej.

 

Jesteśmy jedyną restauracją w Beskidach, w której serwujemy wyśmienitą, amerykańską lub argentyńską wołowinę, która po mistrzowsku jest przygotowywana przez naszych szefów. Jednak w restauracji mogą się również najeść amatorzy ryb, past oraz polskiej kuchni, którzy znajdą u nas również coś pysznego dla siebie. 

Niesamowity klimat SPA

Po aktywnie spędzonym dniu na stoku, lub górskiej wędrówce zapraszamy do centrum SPA. Masaż relaksujący, wizyta w saunie fińskiej, czy rzymskiej łaźni będą idealnym zakończeniem wyczerpującego dnia. A już na sam koniec zapraszamy na partyjkę bilarda oraz szklaneczkę whiskey.

 

 

 

Konferencje

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz filozofia pozwala na realizację perfekcyjnych konferencji, szkoleń czy też imprez integracyjnych dla firm.


Nowoczesne Centrum Konferencyjne to 4 sale, nagradzana Restauracja z Cateringiem, przestronne pokoje, ale przede wszystkim PERFEKCYJNA ORGANIZACJA. Wszystko to gwarantuje najlepsze konferencje i szkolenia dla 120 osób.