Archiwa

Pałac Pacółtowo

Pałac Pacółtowo ▪ Luxury Resort ▪ SPA ▪ Ośrodek Jeździecki to butikowy hotel położony u okolicy Wzgórz Dylewskich. Inspirujące krajobrazy, możliwość aktywnego wypoczynku, ekskluzywne SPA, opieka Consierge ‘a oraz szereg udogodnień sprawiają, że jest on wymarzonym miejscem do organizacji kameralnych spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych, firmowych spotkań świątecznych, pracy zdalnej oraz indywidualnego wypoczynku.

Read More

Hulakula

Hulakula to Rozrywkowe Centrum Miasta. To najnowocześniejsza i największa przestrzeń rozrywkowa w Warszawie.

Read More

HOTEL BRYZA RESORT&SPA

Hotel Bryza Resort & SPA bez wątpienia jest najpiękniejszym obiektem w Juracie, która obecnie uważana jest za “polskie Saint Tropez”. Nasz obiekt odwiedzają chętnie znane osoby ze świata kultury, biznesu i sportu, ale również przez wszystkich, którzy szukają odprężenia i relaksu na wysokim poziomie i w dobrym stylu.

Read More

Hotel Kudowa **** Manufaktura Relaksu

Hotel KUDOWA**** Manufaktura Relaksu leży w zacisznej części znanego uzdrowiska, którym jest Kudowa-Zdrój. Obiekt znajduje się w pobliżu parku zdrojowego (200 m) oraz głównej alei spacerowej, co jest jego dodatkowym atutem.

Read More

Ostoja Sport Resort

W samym sercu jednego z cudów natury, Mazur, znajduje się ponad trzydzieści hektarów nieskażonej przyrody: terenów spacerowych, lasów oraz kortów tenisowych i otaczającego je jeziora Kownatki – to nasza Ostoja.

Read More

Hotel LOFT 1898

Hotel Loft 1898 jest miejscem wyjątkowym, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Nasz hotel wyróżnia nie tylko doskonała lokalizacja, ale również znakomita oferta kulinarna.

Read More

Hotel Rondo

Hotel Rondo to obiekt konferencyjny, który łączy w sobie funkcje noclegowe, gastronomiczne i biznesowe.. Dobre połączenie komunikacyjne i jednocześnie cicha i spokojna okolica sprawiają, że hotel ten jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie zarówno konferencji i szkolenia, jak i firmowej integracji. 113 miejsc noclegowycj, 5 sal konferencyjnych, gastronomia, fitness, spa..

Read More

Rezydencja Miętowe

O NAS

Miętowe Wzgórza są amerykańską rezydencją położoną w centrum Mazowsza na skraju Złotopolskiego Lasu, otoczoną polami, kicającymi zającami oraz królującej mięcie w ogrodzie.

Jest to dom rodem z amerykańskich filmów, który jest połączeniem stylu klasycznego ze stylem Hampton.

Read More

Hotel Jarota

Hotel Jarota to nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel konferencyjny z basenem położony w zacisznej części miasta Jarocin.

Read More

Hotel*** Jaworzyna

Nasz obiekt wyróżnia przede wszystkim doskonała lokalizacja u podnóża góry Jaworzyna Krynicka. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję wielu atrakcji znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. Tuż obok nas znajduje się kolej liniowa, od której można zacząć swoją przygodę.

Read More