Sala Lazurowa do 100 osób – Warszawa

Sala Lazurowa w Hotelu Arkadia w Warszawie to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe dla maksymalnie 100 osób. Wyposażona w klimatyzację, rzutnik multimedialny, flip-chart, tablice suchościeralne, ekran, TV, video oraz bezprzewodowy Internet, zapewnia komfort i profesjonalizm. Dodatkowym atutem jest osobne wyjście na zewnątrz, ułatwiające organizację przerw kawowych w plenerze. Hotel Arkadia oferuje także przestronne pokoje, restaurację, bar i salę zabaw dla dzieci, gwarantując przyjemny pobyt.

Hotel Arkadia
03-671
marketing@hotelarkadia.pl
Warszawa
ul. Radzymińska 182
48 797 701 915 / 48 22 678 5055 / 48 22 678 4854 / 48 512 352 700

Hotel Arkadia w Warszawie, zlokalizowany blisko stacji metra Trocka, oferuje gościom idealne warunki zarówno dla wypoczynku, jak i pracy. Sala Lazurowa jest przestronną salą konferencyjną, która może pomieścić do 100 osób.

Wyposażona w klimatyzację, rzutnik multimedialny, flip-chart, tablice suchościeralne, ekran, TV, video oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu, jest idealna na duże konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe. Sala dysponuje również osobnym wyjściem na zewnątrz, co ułatwia organizację przerw kawowych w plenerze. Hotel Arkadia zapewnia komfortowy pobyt dzięki przestronnym pokojom, restauracji, barowi oraz sali zabaw dla dzieci, czyniąc każdą wizytę przyjemną i wygodną.

Powyżej prezentowano powierzchnię, salę konferencyjną z miejscowości Warszawa.
Sala z obiektu: Hotel Arkadia - sale
Inne sale z miasta: Warszawa