Sala Bankietowa Monet o powierzchni 700 m2

Sala Bankietowa Monet w Hotelu Rubbens & Monet w Łysomicach k. Torunia to przestronna sala o powierzchni 700 m². Łączy w sobie dwie mniejsze sale: Restauracyjną i Kwiatową. Sala Monet, mieszcząca do 500 osób w układzie teatralnym, jest idealna na bankiety, wesela i konferencje. Wyposażona w internet, klimatyzację, naturalne i sztuczne oświetlenie oraz możliwość pełnego zaciemnienia, zapewnia komfort i wszechstronność. Hotel oferuje także 180 miejsc noclegowych, restaurację, kręgielnię oraz strefę SPA & Wellness.

Hotel Monet & Rubbens
87-148
biuro@rubbens.pl
Łysomice
ul. Toruńska 10a
56 678-31-15/16 / 602 427 705

Hotel Rubbens & Monet, zlokalizowany w malowniczej okolicy niedaleko Torunia, oferuje przestronną Salę Bankietową Monet, największą z sal bankietowych w obiekcie. Sala powstaje przez połączenie dwóch mniejszych sal: Restauracyjnej i Sali Kwiatowej. Znajduje się na parterze i jest wyposażona w internet, klimatyzację, oświetlenie naturalne i sztuczne oraz możliwość pełnego zaciemnienia. Dzięki tym udogodnieniom, Sala Monet jest idealna do organizacji bankietów, wesel, konferencji i innych dużych wydarzeń.

Układ Sali Ilość Miejsc
Układ Teatralny 500 osób
Układ Bankietowy 300 osób
Układ Klasowy 250 osób
Układ Podkowa 200 osób

Hotel Rubbens & Monet oferuje także osiem nowoczesnych sal konferencyjnych, 180 miejsc noclegowych, restaurację, kręgielnię oraz strefę SPA & Wellness, zapewniając kompleksową obsługę wszystkich rodzajów wydarzeń.

Powyżej prezentowano powierzchnię, salę konferencyjną z miejscowości Łysomice.
Inne sale z miasta: Łysomice, Toruń
Dodatkowe tagi dla sali: sale na ponad 500 osób, Sale balowe