NIMBUS I

Kontakt:

Sale konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny wysokiej jakości. Wszystkie sale posiadają oświetlenie dzienne oraz dostęp do szybkiego Internetu.

W pomieszczeniach nie ma słupów, kolumn i innych elementów konstrukcyjnych, które mogą ograniczać widoczność w salach. 
Przy wejściu do sal znajdują się monitory informacyjne, na których można wyświetlać tematy konferencji, logo firmy, reklamowe zdjęcia i filmy.

Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny system klimatyzacji, który na bieżąco monitoruje temperaturę, wilgotność oraz zawartość dwutlenku węgla w powietrzu i na podstawie aktualnych danych zapewnia komfortowe warunki pracy w salach. Wynajmując kilka sal Nimbus organizator otrzymuje ipad do zarządzania sprzętem multimedialnym i oświetleniem.

Na życzenie organizatorów konferencji załoga Centrum Nimbus może zapewnić dodatkowe usługi, takie jak zorganizowanie wideokonferencji, transmisji online, zapewnienie usług fotograficznych lub nagrywania video, oprawę scenograficzną, obsługę hostess.

Na terenie centrum możliwa jest organizacja bankietów przy 8-10 osobowych stołach. Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę cateringową.

Sala z obiektu: 3326