The Loom Hotel

Twój hotel uszyty na miarę! Nasz czterogwiazdkowy obiekt hotelowy znajduje się tuż przy kompleksie handlowo-usługowym Manufaktura. Odwiedź nas i poczuj klimat “Ziemi Obiecanej”, miejsca w którym rodziły się wielkie inwestycje i spełniały się marzenia o fortunie!

Kontakt:

The Loom Hotel
91-065
Ogrodowa 21
42 292 88 00
607 406 600
recepcja@loom.com.pl

Spis ofert:

HOTEL – USZYTY NA MIARĘ 
 
The Loom Hotel znajduje się w centralnym punkcie Łodzi, tuż przy renomowanym centrum kulturowym – Manufaktura.Dzięki doskonałej lokalizacji hotelu, kluczowe atrakcje miasta i punkty biznesowe znajdują się na wyciągnięcie ręki.
Aby ułatwić zaplanowanie aktywnego pobytu w mieście stworzyliśmy interaktywną mapę Łodzi, która znajduje się w hotelowym lobby. Wskaże ona miejsce, odległość oraz charakterystykę atrakcji, aby Państwa wizyta w The Loom była jeszcze przyjemniejsza.


 
POKOJE
      

The Loom Hotel przygotował dla Państwa 76 indywidualnie zaprojektowanych pokoi – double standard, twin standard, triple oraz double DeLux i apartament Premium – których wnętrzna zainspirowane są historią i kulturą Łodzi. Zadbaliśmy, aby w każdym detalu mogli Państwo zobaczyć naszą miłość do tradycji, komfortu i łódzkiego stylu.Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesną technologię pro-smart, która jeszcze bardziej umili Państwu pobyt.
      


 

SALE KONFERENCYJNE & GABINETY BIZNESOWE

 
W The Loom Hotel stawiamy na funkcjonalne rozwiązania dlatego przestrzeń konferencyjno-biznesową możemy spersonalizować zgodnie z Państwa potrzebami. Dzięki wykorzystaniu mobilnych
ścian, ogólną przestrzeń 153 m2 dopasowujemy zgodnie z życzeniem. Jest to idealna przestrzeń na konferencje, uroczystości rodzinne, śluby, komunie i każde inne wydarzenie warte świętowania.
Ponadto, przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji 4 gabinety biznesowe, które dzięki kameralnemu charakterowi sprawdzą się znakomicie podczas zebrań, negocjacji, mniejszych spotkań i prezentacji.
Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny,profesjonalne nagłośnienie oraz szybki internet.

 


 
RESTAURACJA 
 
Restauracja otwarta jest nie tylko dla Gości hotelowych, ale również dla wszystkich tych, którzy poszukują niezapomnianych doznań smakowych i doskonałego miejsca na spędzenie popołudnia czy wieczoru.