Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane

Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane to wyjątkowy kompleks hotelowy położony u podnóża Tatr, na wzniesieniu – Antałówce – co pozwala na rozkoszowanie się malowniczymi, górskimi krajobrazami z okien pokoi hotelowych.

Kontakt:

Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane
34-500
Bulwary Słowackiego 1
+48 18 532 55 55
meetings.zakopane@radissonblu.com

Spis ofert:

Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane to wyjątkowy kompleks hotelowy położony u podnóża Tatr, na wzniesieniu – Antałówce – co pozwala na rozkoszowanie się malowniczymi, górskimi krajobrazami z okien pokoi hotelowych. Goście mogą cieszyć się spokojem i ciszą, z dala od turystycznego zgiełku. Jednocześnie miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu czeka wiele atrakcji wysokogórskich, atrakcje miejskie, liczne muzea, a także zapierająca dech w piersiach architektura zakopiańska oraz słynne Krupówki raptem 10 minut spacerem od hotelu.

Obiekt dysponuje 226 stylowymi pokojami i apartamentami oraz rozbudowana strefa Spa & Wellnes, z której można korzystać bez ograniczeń. W restauracji goście będą mogli delektować się przysmakami kuchni regionalnej.Centrum konferencyjno-szkoleniowe to 7 sal konferencyjnych w pełni wyposażonych, zaprojektowanych tak, aby odpowiadać na wszelkie potrzeby spotkań biznesowych. Sale zostały zbudowane modułowo, aby modyfikować przestrzeń w salach. W mniejszych salach dedykowanym, kameralnym spotkaniom mamy również do dyspozycji system ClikShare. Szybki internet dostępny jest bez ograniczeń na całym obiekcie