Pałacyk Otrębusy Business & SPA

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia Pałacyku Otrębusy. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych jak również przyjęć i bankietów okolicznościowych. Funkcjonalne wnętrza i sale naszego Pałacyku pozwalają na organizację konferencji do 200 osób.

Kontakt:

Pałacyk Otrębusy Business & SPA
05-805
Warszawska 2 (Otrębusy)
+ 48 22 729 00 50
info@palacykotrebusy.pl

Spis ofert:

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia Pałacyku Otrębusy. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych jak również przyjęć i bankietów okolicznościowych. Funkcjonalne wnętrza i sale naszego Pałacyku pozwalają na organizację konferencji do 200 osób.

  

  

Prócz pięknych sal i profesjonalnej obsługi oferujemy Państwu także dogodną lokalizację:

  • tylko 8 km od Warszawy – szybki i prosty dojazd z centrum Warszawy (przedłużenie Al. Jerozolimskich)
  • w pobliżu nowej autostrady A2 (zjazdy w Grodzisku Mazowieckim i w Pruszkowie)
  • bliskość tras: Warszawa – Katowice, Warszawa – Kraków, Warszawa – Poznań
  • w pobliżu nowo otwartej Południowej Obwodnicy Warszawy (S2)
  • dogodna sieć komunikacyjna (WKD Otrębusy, PKP Brwinów)
  • nieopodal m.in. tereny leśne, stadnina koni, Muzeum Motoryzacji, siedziba zespołu „Mazowsze”

Pałacyk Otrębusy to wyjątkowe i jedyne miejsce, gdzie luksus i elegancja tworzą harmonijną całość. Zapytaj o naszą ofertę. Zobaczysz zaskoczymy Cię !!!

  


Stylowo wykończone pokoje w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem sprzyjają regeneracji sił oraz komfortowemu wypoczynkowi. Wszystkie nasze pokoje zachowują unikalny wygląd dzięki zastosowaniu różnorodnych elementów kolorystycznych i dekoracyjnych. Każdy pokój wyposażony jest między innymi w łazienkę z prysznicem, telewizor plazmowy, biurko, telefon i posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  

  

Do dyspozycji Gości oddajemy kameralną STREFĘ SPA z podgrzewanym basenem wewnętrznym wraz z następującymi atrakcjami wodnymi: -przeciwprądem, -ławeczkami napowietrzającymi -masażem karku, – gejzerem powietrznym. Dodatkowo naszym Gościom proponujemy możliwość skorzystania z kompleksu saun i łaźni w których skład wchodzą: -sauna sucha, -aromatyczna łaźnia parowa, -grota solna (wraz z tężnią solankową), -prysznic wrażeń, -lodospad wraz z masażem Kneipp’a -ceramiczne leżanki grzewcze. Wszystkie te atrakcje dostępne są GRATIS dla Gości u nas nocujących.

  

  

Po ciężkim dniu naszym Gościom proponujemy także szeroką gamę masaży i zabiegów kosmetycznych spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasze spa to miejsce kameralne stworzone dla tych którzy poszukują luksusowego miejsca na odnowę ciała i ukojenie zmysłów.