Pałac Żelechów Spa & Wellness

Pałac Żelechów jest kameralnym, luksusowym obiektem hotelowym położonym na terenie rozległego parku w województwie mazowieckim 87 km od Warszawy. Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury oraz zabytkowego klimatu z perfekcyjnym, a także nowoczesnym wyposażeniem. To obiekt dla osób oczekujących najwyższego standardu, w ekskluzywnych, nowoczesnych wnętrzach.

Kontakt:

Pałac Żelechów Spa & Wellness
08-430
Piłsudskiego 36
22-6658574
506339247; 609005676
sprzedaz@palaczelechow.pl

Spis ofert:

Pałac Żelechów SPA & Wellness to kameralny, luksusowy obiekt zlokalizowany w województwie mazowieckim 87 km od Warszawy. Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. Strefa Spa  to prawdziwy skarb, ukryty w pałacowych wnętrzach, to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych przygotowanych na bazie dwóch ekskluzywnych marek kosmetyków. Strefa spa składa się z 16 różnych gabinetów, jednym  z nich jest niepowtarzalny apartament spa dla dwojga z dwoma saunami. Pałacowe spa wyróżnia się  między innymi jedyną w Polsce specjalną ceremonią terapeutyczną oddziałowującą na 4 zmysły. Strefa spa została zaprojektowana i wykonana przez architektów, którzy tworzyli obiekty spa między innymi w siedmiogwiazdkowym hotelu w Dubaju oraz na największym liniowcu świata Queen Mary II. Ekskluzywny obiekt hotelowy położony  jest na terenie rozległego, zabytkowego ośmiohektarowego kompleksu pałacowo – parkowego. 119 pałacowych pokoi oraz apartamentów, sala balowa, restauracja oraz  sale bankietowo-konferencyjne wyróżnia stylowa architektura o wyrafinowanym i ciepłym charakterze. Wyjątkową i niecodzienną atrakcją jest pałacowy browar, w którym warzone jest piwo z naturalnych składników, według receptur uznanych piwowarów. Pałac jest miejscem dzięki któremu można odbyć prawdziwą podróż w czasie. Wycieczkę w przeszłość zapewnia architektura hotelu, jego jedyne w swoim rodzaju podziemne przejścia i lochy, kryjące w sobie prawdziwy skarb – jakim jest Browar, w którym można napić się świeżego piwa. Prawdziwy skok w przyszłość zapewnia nowoczesna Strefa Spa, kompleks basenów wewnętrznych oraz zewnętrzny basen o temperaturze wody 32 stopnie Celsjusza, gdzie znajdą propozycję dla siebie nie tylko dorośli, ale także najmłodsi.

  

  

Pałac Żelechów posiada 119 stylowych pokoi mogących pomieścić łącznie do 250 osób. W czterech budynkach kompleksu pałacowego rozmieszczone są pokoje różnych kategorii. Wszystkie pokoje posiadają stylowe meble, funkcjonalne łazienki z kabinami prysznicowymi lub wannami oraz klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy pokój jest niepowtarzalny pod względem kolorystyki i elementów dekoracyjnych, posiada własny klimat, swoją charakterystyczną cechę niespotykaną w innym pokoju. Każdy z nich jest swoistą perełką stylu klasycystycznego nawiązującą do XVIII wiecznych korzeni Pałacu.

  

  

Pałac Żelechów to miejsce, gdzie można odbyć prawdziwą podróż w czasie. Powrót do przeszłości jest możliwy dzięki XVIII-wiecznej architekturze i szykownemu wystrojowi Pałacu w stylu klasycystycznym, zaś klimatyczne podziemne korytarze i pałacowe lochy stanowią dopełnienie historii opowiadanej przez lata. Wejście do strefy Spa to zaskakujące przeniesienie w niecodzienną rzeczywistość, niespodziewany skok do przyszłości. Zdumiewa nie tylko jego nowoczesne wyposażenie, ale równocześnie zachwyca nieprawdopodobnie zmysłowa atmosfera Spa & Wellness. Strefy Wellness pałacowego Spa to zmysłowy ogród dobrego samopoczucia, zawierają specjalne miejsca terapii i wodnych przeżyć, które skutkują licznymi korzyściami zdrowotnymi, a także  gwarantują relaks i odprężenie. Pałac w Żelechowie wpisuje się w ekskluzywny klub międzynarodowych Spa oferując wyjątkowe rytuały o najwyższej jakości terapeutycznej z wykorzystaniem urządzeń najwyższej światowej klasy. Różnorodna gama leczniczych i odprężających zabiegów regeneruje i działa rewitalizująco na potrzeby ciała i umysłu, które osiągają prawdziwą harmonię poprzez subtelne poruszanie wszystkich zmysłów.Dzięki wyjątkowości pałacowego Spa & Wellness można oderwać się od teraźniejszości i przenieść się w kuszącą perspektywę jutra. Podróż w przyszłość zapewniają doskonale wyposażone, nowoczesne strefy: – terapii  – z szerokim spektrum zabiegów, jest to prawdziwy ogród dobrego samopoczucia, – aqua – miejsce niezapomnianych wodnych przeżyć z aromatycznym pokojem wodnych medytacji (umożliwiającym głębokie odprężenie dźwięki szumowi wody i muzyce relaksacyjnej w tle, przy równoczesnej harmonijnej grze światła i kolorów ubarwionych wydzielanym zapachem olejków eterycznych) oraz basenami: rekreacyjnym, sportowym i zewnętrznym o temperaturze wody 32 °C, a także elitarne wanny do masaży z ultradźwiękami, – termalna zawierająca łaźnie, błogie sauny: solną, ziołową, fińską i parową; sadzawkę lodową, a także niespotykaną nigdzie indziej w Polsce egzotyczną ścieżkę, niczym pikada w dżungli z mglistym dżdżem, tropikalną ulewą i burzą na przemian z lodowatym deszczem.

  

  

W Pałacu znajduje się stylowa restauracja, w której serwowane są dania zarówno kuchni staropolskiej jak i europejskiej. Połączenie smaków tradycji  z nowoczesnymi trendami w gastronomii tworzy niepowtarzalny efekt, który porusza najbardziej wymagające podniebienia. Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca. Restauracja Pałacowa to miejsce które ma bogatą historię. To właśnie tutaj w wytwornych i klimatycznych wnętrzach w 1852 roku odbył się bal weselny Romualda Traugutta po ślubie z Anną Pikiel.

  

  

Pałac Żelechów Spa & Wellness to doskonałe miejsce w województwie mazowieckim, na organizację prestiżowych spotkań biznesowych, zarówno dla kilku osób jak również dla grup do 800 uczestników. W hotelu znajduje się 19 klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze i niezawodne rozwiązania technologiczne, o powierzchni od 24m² do 1000m². Infrastruktura całego obiektu Pałacu Żelechów, zapewnia komfortową przestrzeń biznesową, umożliwiającą realizację spotkań, kongresów, szkoleń, konferencji, bankietów, pokazów, wystaw, koncertów oraz gal na najwyższym, perfekcyjnym poziomie. Wszystkie sale szkoleniowe jesteśmy w stanie zaaranżować zgodnie z indywidualnymi życzeniami i potrzebami, dzięki innowacyjnemu systemowi rozsuwanych ścian. Okna większości sal wychodzą na piękny 8- hektarowy park, wypełniony pomnikami przyrody. W podziemiach obiektu znajduje się dodatkowa sala o powierzchni 290m², która jest najczęściej wykorzystywana do organizacji spotkań wieczornych, kolacji oraz bankietów.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy: 

 • 1600m² powierzchni eventowej;
 • Klimatyczną salę bankietową;
 • 19 przestronnych i w pełni wyposażonych sal konferencyjnych;
 • Wewnętrzną przestrzeń wystawienniczą do ekspozycji m.in. samochodów, motocykli i quadów; 
 • 119 luksusowo zaaranżowanych pokoi i apartamentów zachwycających stylem i elegancją, mogących pomieścić łącznie do 250 gości; 
 • Restaurację połączoną z salą Balową oraz tarasem;
 • Własny browar, który znajduje się w unikatowych lochach Pałacu;
 • Profesjonalnie wyposażone studio do organizacji warsztatów kulinarnych; 
 • Strefę rozrywki: bilard, piłkarzyki, darts, kręgle;
 • 16 ekskluzywnych gabinetów Spa;
 • Wyjątkową strefę Aqua, a w niej: basen wewnętrzny rekreacyjno-sportowy z hydromasażami, gejzerami powietrznymi, prądami wodnymi, mały basen relaksacyjny, basen zewnętrzny o temperaturze wody 32°C, strefa relaksu, całkowicie przeszklona z wygodnymi leżankami i widokiem na pałacowy park i stawy; 
 • Relaks w strefie termalnej, w tym: aromatyczny pokój wodnych medytacji, unikalne sauny: łaźnia solna z różowego kwarcu, sauna ziołowa, sauna parowa, sauna fińska, sadzawka lodowa, pikada tropikalnych doznań i mglistego spryskiwania; 
 • 8 – hektarowy park;
 • Bogatą ofertę programu artystycznego;
 • Internet bezprzewodowy;
 • Bezpłatny parking.