Klub Golfowy ”Lisia Polana”

Klub Golfowy ”Lisia Polana” jest obiektem sportowo-konferencyjnym mieszczącym się w przepięknej Dolinie Wkry zaledwie 45 km od centrum Warszawy w drodze na Gdańsk. Poza zapleczem golfowym na jakie składa się Mistrzowskiej Klasy 18-sto dołkowe pole oraz tereny do ćwiczeń posiadamy dwa ziemne korty tenisowe oraz duży teren wokół budynku.

Kontakt:

Klub Golfowy ''Lisia Polana''
05-180
Pomocnia nr 9
22 794-32-05
info@lisiapolana.pl

Spis ofert:

Klub Golfowy ”Lisia Polana’‘ jest obiektem sportowo-konferencyjnym mieszczącym się w przepięknej Dolinie Wkry zaledwie 45 km od centrum Warszawy w drodze na Gdańsk i 14 km od Lotniska Warszawa-Modlin. Poza zapleczem golfowym na jakie składa się Mistrzowskiej Klasy 18-sto dołkowe pole oraz tereny do ćwiczeń posiada dwa ziemne korty tenisowe oraz duży teren wokół budynku przystosowany do organizacji pikników.
Obiekt Lisia Polana jest również obiektem szkoleniowym. Posiada dwie sale konferencyjne, restaurację z barem oraz tarasem z widokiem na pole golfowe. Restauracja serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej i kilka razy z rzędu wygrała Plebiscyt PGA Awards NA NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ WŚRÓD PÓL GOLFOWYCH W POLSCE.Lisia Polana to także *** Hotel z dwudziestoma pokojami, salą klubową i salą fitness.
Organizujemy:
  • szkolenia i konferencje dla firm
  • akademie golfowe dla firm
  • imprezy integracyjne
  • spotkania okolicznościowe
  • turnieje golfowe i imprezy mające na celu promocję Marki klienta