Kameralna Restauracja

Restauracja Kameralna w Warszawie jest doskonałym miejscem nie tylko na spotkania przy lampce wina, ale również na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Lokal jest znakomicie usytuowany – blisko centrum stolicy oraz warszawskiej starówki – zapewnia tym samym dogodny dojazd oraz doznania estetyczne związane z podziwianiem architektury tej części miasta.

Kontakt:

Kameralna Restauracja
00-367
ul. Mikołaja Kopernika 3 (róg ul. Przybosia)
+48 22 828 00 30
+48 517 127 167
rezerwacje@kameralnarestauracja.pl

Spis ofert:

 

Restauracja Kameralna w Warszawie jest idealnym miejscem nie tylko na spotkania przy lampce wina, ale także na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. W tym miejscu istnieje również możliwość organizowania różnego rodzaju imprez firmowych.

Restauracja zlokalizowana jest blisko centrum Warszawy oraz starówki — zapewnia tym samym dogodny dojazd oraz doznania estetyczne związane z podziwianiem architektury tej części miasta.

Kameralna to miejsce, które cieszy się ze swojej bogatej historii i wciąż należy do najmodniejszych restauracji w mieście. Wnętrza są zaprojektowane elegancko i ze smakiem, a ściany zdobią obrazy znanych artystów.

 

 

Miejsce na event w Warszawie do 150 osób


Restauracja Kameralna to idealne miejsce na event w Warszawie. Unikalny wystrój wnętrza doskonale podkreśli nastrój spotkania biznesowego czy imprezy integracyjnej.

Czytaj – https://www.kameralnarestauracja.pl/pl/eventy-firmowe-warszawa


Eventy w Warszawie można zorganizować w innych miejscach, jednakże restauracja Kameralna jest lokalem, który wyróżnia się na ich tle znacząco. Dogodna lokalizacja (centrum Warszawy), najrozmaitszy dobór dań i trunków, ale profesjonalna obsługa, wystrój wnętrza i bogata historia. Organizowane spotkanie, wydarzenie to okazja do budowania wizerunku firmy oraz możliwość lepszego poznania kontrahentów, klientów i pracowników, należy więc je organizować w odpowiedniej atmosferze – a takim właśnie miejscem jest Restauracja Kameralna.

 

 

 

Miejsce na Imprezy dla firm w Warszawie


W restauracji Kameralna na bieżąco organizowane są różnego rodzaju eventy dla firm z Warszawy i okolic. W tym miejscu regularnie odbywają się wigilie firmowe, imprezy integracyjne, jak i bankiety, uroczyste kolacje itp…

 

Czytaj – https://www.kameralnarestauracja.pl/pl/imprezy-firmowe

 

Atutami tego lokalu jest:

  • lokalizacja restauracji – w centrum Warszawy, ul. Mikołaja Kopernika 3,
  • duże doświadczenie zaświadczone referencjami Klientów,
  • niepowtarzalny wystrój, nawiązujący do bogatej historii restauracji,
  • bogate menu, posiłki przyrządzane ze świeżych składników najlepszej jakości,
  • kompleksowa organizacja imprez,
  • miły i doświadczony personel,
  • całościowy catering.


Wybierając ten lokal na imprezę firmową czy też na event biznesowy lub na organizację imprezy integracyjnej zyskujesz gwarancje udanego spotkania.

 

 

Sala restauracji pomieści może nawet 150 osób, które delektować się będą pięknie podanymi wyśmienitymi daniami kuchni polskiej i nie tylko.

Kameralna to doskonałe miejsce na imprezy firmowych i integracyjnych w Warszawie. Lokal kompleksowo organizuje przyjęcia, a dzięki interesującym pomysłom i wieloletniemu doświadczeniu, każda uroczystość dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach.

Miła obsługa zawsze służy pomocą i doradzi w wyborze karty win oraz wieczorowego menu, a współpraca z agencjami eventowymi sprawia, że klienci mogą liczyć na niezapomniane wrażenia.