Jaworowy Dwór

Jaworowy Dwór to hotel gdzie znajdą Państwo Wyjątkowe połączenie komfortu noclegowego i profesjonalnej przestrzeni konferencyjnej. Położony jest w malowniczej okolicy Trębki Nowe, w odległości 40 km od Warszawy. Oferujemy 20 wygodnych pokoi. Każdy pokój jest starannie urządzony i wyposażony w udogodnienia, aby zapewnić komfortowy wypoczynek

Kontakt:

Jaworowy Dwór
05-170
Trębki Nowe 100A
601 656 400
info@jaworowydwor.pl

Spis ofert:

Historia Dworu

Jaworowy Dwór został zbudowany już w XVIII wieku, w stylu klasycznych dworków polskich przez rodzinę Jaworskich. W XIX jak większość rodów szlacheckich rodzina brała udział w powstaniach narodowych, poniosła ona wtedy duże straty personalne i materialne.


To wszystko doprowadziło do tego, że ród zaczął podupadać. Część rodziny musiała emigrować, aby uciec od prześladowania ze strony zaboru rosyjskiego. W czasie trwania II Wojny Światowej dwór został przejęty przez Niemców, co spowodowało, że do 1944 roku działała w nim szkoła Hitlerjungen, a później wojskowy magazyn Wehrmachtu. W okresie po wojennym, po wyzwoleniu działała tam szkoła podstawowa dla okolicznych dzieci, którą trzeba było zlikwidować w 1972 roku z powodu braku środków na remont.


Wpisany w rejestr zabytków zespół dworkowo-pałacowy pozostawał bez opieki aż do 1984 roku, co sprawiło, że uległ on niemalże całkowitej dewastacji. Aktualni właściciele Bożena i Marek Szok właśnie w tym roku podjęli się odbudowy dworku z zachowaniem jego pierwotnej formy. Jako Hotel rodzinny oraz miejsce spotkań i konferencji został otwarty w roku 1986. W tym momencie dwór otoczony parkiem ze stawem tak samo, jak miało to miejsce około 200 lat temu.

  

  

Noclegi w Dworze Jawora

Hotel Jaworowy Dwór pod Warszawą jest dziś niezwykłym miejscem na mapie noclegowej. Piękny, XVIII-wieczny dworek szlachecki został dostosowany do wymagań klientów, ale jednocześnie zachował swój charakter. W dworku posiadamy restauracje, której kucharz przygotowuje wyśmienite potrawy.

  

Wewnątrz dworku znajduje się jadalnia, taras, SPA oraz biblioteka, ale ponadto 20 stylowych pokoi, które łączą elegancję z funkcjonalnością. Każdy z pokoi urządzony jest w innym stylu oraz kolorystyce z dbałością o autentyczne umeblowanie i stylowe detale. Na terenie naszego obiektu może nocować jednocześnie 56 gości.


Szkolenia i konferencje w okolicach Warszawy

Chcesz zorganizować bankiet, konferencję, sympozjum, czy też szkolenie w okolicach Warszawy? Jaworowy Dwór jest doskonałym miejscem na organizację wszelkich imprez oraz wydarzeń jak i biznesowych tak również mniej formalnych. Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi oraz dbałości o każdy szczegół i indywidualne podejście gwarantujemy sukces każdego zrealizowanego u nas projektu. W przygotowaniu każdego spotkania biznesowego oferujemy pełne zaangażowanie i kompleksową obsługę co sprawia, że odbędzie się ono na najwyższym standardzie. 

  

To idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń czy prezentacji. Serwis kawowy dostępny jest przez cały dzień, aby zapewnić uczestnikom energię i komfort podczas konferencji. Nasza oferta gastronomiczna to prawdziwa podróż po tradycyjnych smakach staropolskiej kuchni. Dania przygotowywane są z najwyższą starannością, aby dostarczyć niezapomnianych doznań kulinarnych. Jesteśmy gotowi zorganizować imprezy firmowe i integracyjne, które wzmocnią więzi między uczestnikami. Nasz obiekt może być wynajmowany na wyłączność, aby zapewnić prywatność i pełne skupienie.Oferujemy kompleksową obsługę konferencji, noclegów oraz rozrywki, dzięki czemu każde wydarzenie u nas staje się wyjątkowe i udane.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować termin i poznać więcej
szczegółów dotyczących naszej oferty.