Ibis Styles Grudziądz Hotel

Ibis Styles Grudziądz to nowoczesny obiekt, utrzymany w rycerskiej scenerii.

Kontakt:

Ibis Styles Grudziądz Hotel
86-300
Piłsudskiego 18
+48 56 696 89 14
+48 728 922 136
H9609-DM@accor.com

Spis ofert:

Szlachetne rycerskie czyny i wzniosłe ideały nadal istnieją! W hotelu ibis Styles Grudziądz odnajdziesz wszystko co najlepsze z czasów ekscytujących pojedynków, wystawnych uczt i ballad opiewających odwagę bohaterów.


Na współczesnych rycerzy czeka tu 87 pokoi w klimacie nawiązującym do średniowiecznego zamku. Tylko że zamiast twardego siennika na gości czeka tu pełen wachlarz wygód, w tym unikalne łoże Sweet Bed by ibis Styles. W hotelowych wnętrzach pod znakiem miecza i tarczy z pewnością poczujesz przypływ energii do stawienia czoła nowym wyzwaniom.

Do wejścia hotelu ibis Styles Grudziądz nie wiedzie wprawdzie zwodzony most, ale już od pierwszych chwil w hotelowych wnętrzach czuć wyjątkowy rycerski klimat. Recepcyjna lada ozdobiona jest motywami rodem z rycerskich zbroi, a zasłony w lobby przypominają barwne proporce. Ze ścian spoglądają na gości nowocześni rycerze: przy barze czeka rycerz w trampkach, a przy kąciku zabaw młody rycerz na kucyku. Natomiast w restauracji drewniane stoły nadają klimat zamkowej sali biesiadnej.

Na co dzień wszyscy jesteśmy rycerzami zmagającymi się ze stugłowymi smokami codziennych spraw. Historyczno-bajkowa rycerska sceneria hotelu obiektu pozwala oderwać się od codziennych obowiązków i cieszyć się relaksem i regeneracją. W otoczeniu komfortu i troski ze strony hotelowego personelu nabierzesz sił przed kolejną bitwą lub turniejem, a pozytywna aura hotelu ibis Styles Grudziądz na długo pozostanie w Twojej pamięci.

KONFERENCJE

Oferujemy 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 356 m2. To nowoczesne przestrzenie doskonale przygotowane do organizacji konferencji, szkoleń i większych spotkań biznesowych.

Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno duże konferencje (do 300 osób), jak i mniejsze, bardziej kameralne, firmowe spotkania. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt z dostępem do szerokopasmowego, bezprzewodowego Internetu.

Zapewniamy doskonałe jedzenie, piękną oprawę oraz dyskretną i profesjonalną obsługę.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe:

– urodziny,
– jubileusze,
– rocznice,
– komunie,
– imprezy młodzieżowe: bale, studniówki, 18-tki
– wesela
– firmowe bale.

Zapewniamy doskonałe jedzenie, piękną oprawę oraz dyskretną i profesjonalną obsługę.