Hotel Żubrówka **** Białowieża.

Hotel Żubrówka **** Białowieża znajdujący się w Białowieży jest połączeniem najwyższych standardów oferowanych usług ze wspaniałym położeniem. Goście korzystając z komfortowych warunków wypoczynku i pracy mają jednocześnie możliwość kontaktu z nieskazitelną przyrodą Białowieskiego Parku Narodowego. Hotel perfekcyjnie wkomponował się w krajobraz styku kultur, a także religii otoczonych dziką przyrodą. Przez to jest miejscem, które warto odwiedzić i to niejednokrotnie.

Kontakt:

Hotel Żubrówka **** Białowieża.
17-230
Pałacowa 6
+48 85 68 29 403
recepcja@hotel-zubrowka.pl

Spis ofert:

Hotel Żubrówka **** Białowieża znajdujący się w Białowieży jest połączeniem najwyższych standardów oferowanych usług ze wspaniałym położeniem. Goście korzystając z komfortowych warunków wypoczynku i pracy mają jednocześnie możliwość kontaktu z dziką przyrodą Białowieskiego Parku Narodowego. Hotel idealnie wkomponował się w krajobraz styku kultur, a także religii otoczonych pierwotną puszczą. Przez to jest miejscem, które warto odwiedzić , zachwycić się i powrócić.

 

 

Hotel Żubrówka to również profesjonalne, w pełni wyposażone centrum konferencyjno-szkoleniowe z komfortowym zapleczem noclegowym. Nasz hotel jest częścią międzynarodowej sieci, co zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług przy zachowaniu wysokich standardów nasze ceny pozostają niezwykle atrakcyjne.

Dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów oraz różnego rodzaju imprez integracyjnych pozwala nam w pełni odpowiadać na  różnorodne oczekiwania Klientów.


 

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 112 komfortowo wyposażonych pokoi jedno i dwuosobowych, a także luksusowe apartamenty z kominkami, oddające niepowtarzalny klimat i atmosferę Puszczy. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w telefony, minibary, TV , internet bezprzewodowy, suszarki do włosów, elektroniczny system otwierania drzwi i włączania oświetlenia.

Hotel oferuje także pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wnętrza pokoi Hotelu Żubrówka zaaranżowane są na komnaty Pałacu Carskiego wybudowanego w latach 1881-1893 według projektu architekta Racheforta w pobliskim Parku Pałacowym.

 

 

Hotel Żubrówka w wolnym czasie zaprasza do korzystania z Klinika La Perla SPA Żubrówka, które jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort, luksus oraz profesjonalną obsługę w obecności i klimacie dzikiej Puszczy Białowieskiej. Zabiegi SPA to prawdziwa uczta dla ciała i ducha.

Masaże relaksacyjne sprawią, że natychmiast zapomnisz o stresie, a aromatyczne, wyjątkowe rytuały spa odprężą Twoje ciało. Regenerujące zabiegi to doskonały sposób na chwile tylko dla siebie, pełen relaks z dala od codziennych problemów. Skorzystaj z bogatej oferty SPA z masażami w Klinice La Perla.

Najnowocześniejsze zabiegi modelujące i odchudzające hi-tech Alma Beauty Reform, Cosmosoft oraz I-lipo oraz szeroka oferta masaży i autorskich rytuałów SPA na bazie własnych kosmetyków Beauty Box by Klinika La Perla to gwarancja oddechu i relaksu w Hotelu Żubrówka****.

Piękne wnętrza, najskuteczniejsze zabiegi i profesjonalna kadra – wszystko służy tu jednemu celowi: osiągnięciu harmonii ciała i ducha oraz głębokiemu relaksowi.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z hotelowego kompleksu basenowego, w skład którego wchodzą: basen rekreacyjny (w miesiącach letnich wyjście z basenu również na zewnątrz, z możliwością opalania się), przeciwfala, hydromasaże, brodzik dla dzieci,  trzy sauny oraz dwa jacuzzi wewnętrzne i jedno zewnętrzne.

 

Basen Hotelu Żubrówka to doskonałe miejsce do relaksu i odprężenia po konferencji, szkoleniu czy imprezie integracyjnej bez względu na pogodę panującą na zewnątrz czy porę roku. Basen został zaprojektowany w nawiązaniu do scenerii Puszczy Białowieskiej, w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

 

Ponadto zapewniamy atrakcje związane z naszym unikalnym położeniem: zwiedzanie obiektów Białowieskiego Parku Narodowego: Rezerwatu Pokazowego Żubrów, Miejsca Mocy Obszaru Ochrony Ścisłej, Muzeum Przyrodniczo-Leśnego  oraz wielu ścieżek edukacyjnych, przejażdżki bryczkami lub wieloosobowymi wozami po puszczańskich ostępach, podróżowanie kolejką wąskotorową połączone z improwizowanym napadem radzieckich służb granicznych, organizację ogniska w sercu puszczy z pieczeniem dzika oraz bogatą ofertę gier terenowych i teambuildingu.