Hotel Wyspiański Krakow City Centre

Hotel Wyspiański to 3-gwiazdkowy obiekt, położony jest w świetnej lokalizacji, w sąsiedztwie Plant okalających Stare Miasto, co sprawia, że wszystkie główne atrakcje Krakowa są łatwo dostępne.

Kontakt:

Hotel Wyspiański Krakow City Centre
31-033
Westerplatte 15
12 422 95 66
konferencje@janpol.com.pl

Spis ofert:

Lokalizacja

Hotel Wyspiański  to 3-gwiazdkowy obiekt, położony jest w świetnej lokalizacji, w sąsiedztwie Plant okalających Stare Miasto, co sprawia, że wszystkie główne atrakcje Krakowa są łatwo dostępne.Co warto podkreślić, przy hotelu znajduje się duży parking strzeżony. Wśród innych udogodnień dostępnych na miejscu jest przestronna restauracja, bar, salka fitness oraz sklep z pamiątkami.W tym samym kompleksie budynków znajduje się fotograf, sklep spożywczy, sklep papierniczy oraz bankomat.

 


 

 

Zakwaterowanie

Oferuje 231 komfortowych i odnowionych pokoi, w tym 41 jednoosobowych, 109 dwuosobowych oraz 81 trzyosobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone, bezpłatne Wi-Fi, telewizję satelitarną, radio, telefon, oraz suszarkę.

  

  

  

   

Na uwagę zasługuje również fakt, że Hotel Wyspiański dostosowany jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach – windy, rampy, podjazdy, przestronne pokoje z szerokimi drzwiami, oraz przystosowanymi łazienkami.  

Wyżywienie

W części gastronomicznej restauracja na 130 miejsc proponuje szeroki wybór dań kuchni polskiej i europejskiej, drink-bar oferujący bogaty wybór trunków. Latem ogródek staje się lubianym miejscem spotkań zarówno krakowian jak i gości hotelowych.

  

 

Konferencje

W Hotelu Wyspiański znajduje się 5 sal konferencyjnych, mogących pomieścić w sumie 250 osób.

  

Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona w nagłośnienie, ekran, flipchart oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Kompleksowa obsługa stwarza możliwości organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.

Udogodnienia w salach

bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu

Światło naturalne

Zaciemnienie

KlimatyzacjaPolonia, parter, max 50 osób

Warszawianka, parter, max 32 osoby

Polonia + Warszawianka, parter, max 96 osób

Złoty Róg, II piętro, max 80 osób

Legenda, III piętro, max 40 osób

Lajkonik, III piętro, max 24 osoby

Legenda + Lajkonik, III piętro, max 80 osób