Hotel Sympozjum & SPA**** Kraków

Hotel Sympozjum & SPA, położony w spokojnej części Krakowa, łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Obiekt oferuje 25 elegancko urządzonych pokoi, zapewniających pełen komfort i wygodę. Dzięki 7 nowoczesnym salom konferencyjnym z pełnym wyposażeniem technicznym, hotel stanowi idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń i innych wydarzeń biznesowych. Goście mogą również korzystać z centrum SPA, oferującego bogatą ofertę zabiegów relaksacyjnych oraz dostęp do sauny, co stanowi doskonałe uzupełnienie dnia pełnego spotkań. Lokalizacja hotelu w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych oraz łatwy dostęp do centrum miasta sprawiają, że jest to doskonała baza zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów.

Kontakt:

Hotel Sympozjum & SPA****
30-363
Kobierzyńska 47
12/ 261 86 00
+48 512 090 899
hotel@sympozjum.com.pl

Spis ofert:

Hotel Sympozjum & Spa, dysponujący 7 salami konferencyjnymi z możliwością ich łączenia, a także 80 pokojami to dobry wybór na organizację każdego spotkania, szkolenia, konferencji czy bankietu.
Dogodna lokalizacja oraz rewelacyjne połączenie z centrum miasta dzięki komunikacji miejskiej (szybki tramwaj) to kolejne z naszych atutów. Nowoczesny i elegancki obiekt doskonale komponujący się z otoczeniem spokojnej dzielnicy Krakowa.

Pokoje

Do dyspozycji Gości hotel oddaje 80 pokoi typu Classic i Executive.

  

 

 

Restauracja

Hotelowa restauracja oferuje kuchnię czerpiącą z najlepszych tradycji europejskich.


Konferencje

Posiadamy profesjonalne i bogato wyposażone zaplecze konferencyjne, 7 sal doskonale przystosowanych do przeprowadzenia konferencji, szkoleń i prezentacji, mogących pomieścić łącznie około 600 osób. Oferujemy przestronne, klimatyzowane wnętrza wyposażone są w najnowocześniejszą infrastrukturę techniczną, doskonały sprzęt konferencyjny i stałe łącze internetowe.

 

 

Spa

Pragniemy zaprosić Państwa również do naszego Kryształowego SPA. Aktywny wypoczynek i całkowitą regenerację zapewnią Państwu turecki Hammam, zabiegi na twarz i ciało, masaże, sauna sucha, parowa i błotna.Oferta konferencyjna

Hotel Sympozjum & SPA w Krakowie to miejsce, które z myślą o profesjonalistach i firmach poszukujących idealnej przestrzeni do organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych, oferuje wyjątkowe możliwości. Jego lokalizacja w południowej części miasta, bliskość Centrum Kongresowego ICE, nowego Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz historycznego centrum Krakowa, czyni go atrakcyjnym punktem na mapie wydarzeń biznesowych nie tylko dla lokalnych przedsiębiorców, ale również dla uczestników z całej Polski i z zagranicy.

Wyjątkowe sale konferencyjne

Hotel dysponuje 7 przestronnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb organizatorów. Elastyczność konfiguracji pozwala na aranżację przestrzeni w taki sposób, aby odpowiadała charakterowi i skali planowanego wydarzenia, niezależnie od tego, czy jest to kameralne spotkanie biznesowe, wieloosobowe szkolenie czy duża konferencja.

Każda sala wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt konferencyjny, co obejmuje mikrofony bezprzewodowe, projektory multimedialne, ekrany, rzutniki slajdów oraz kompleksowy zestaw sprzętu audio-video i komputerowego. Dzięki temu uczestnicy wydarzeń mogą korzystać z najwyższej jakości narzędzi wspierających prezentacje i komunikację.

Poznaj sale w obiekcie

 

Oprócz doskonałych warunków lokalowych, kluczowym aspektem udanych wydarzeń biznesowych jest profesjonalna obsługa. Hotel Sympozjum & SPA w Krakowie przykłada dużą wagę do zapewnienia kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie, co obejmuje zarówno pomoc techniczną, jak i organizacyjną. Zespół hotelu jest do dyspozycji organizatorów na każdym etapie przygotowań i realizacji wydarzenia, co gwarantuje płynność przebiegu oraz zadowolenie uczestników.

 

Dodatkowe udogodnienia

Hotel Sympozjum & SPA oferuje również dodatkowe udogodnienia, które mogą wzbogacić organizowane wydarzenia o elementy budujące pozytywne relacje i wspierające integrację uczestników. Do dyspozycji gości jest SPA z szeroką ofertą zabiegów regeneracyjnych i relaksacyjnych, idealne po intensywnym dniu spotkań. Ponadto, hotelowa restauracja zapewnia catering na najwyższym poziomie, oferując menu dostosowane do preferencji klientów i charakteru wydarzenia.

Lokalizacja i dostępność

Dzięki lokalizacji w pobliżu głównych tras komunikacyjnych, uczestnicy mają łatwy dostęp do hotelu, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. To znacząco ułatwia logistykę i planowanie dojazdów, co jest istotnym aspektem przy organizacji wydarzeń na większą skalę.

 

Hotel Sympozjum & SPA w Krakowie to miejsce, które łączy w sobie nowoczesne sale konferencyjne, profesjonalną obsługę i dodatkowe udogodnienia, stając się tym samym doskonałym wyborem dla organizatorów szkoleń, konferencji i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Jego położenie i infrastruktura sprzyjają tworzeniu wydarzeń, które nie tylko spełniają oczekiwania zawodowe, ale również zapewniają niezapomniane wrażenia i możliwość regeneracji.

Poznaj obiekty i sale z Kraków
Tagi opisujący obiekt: strefa SPA