Hotel St. Bruno – sale na wynajem Giżycko, Mazury

Hotel St. Bruno **** to jedyny tej klasy hotel położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. We wnętrzach tego czterogwiazdkowego hotelu odnaleźć można atmosferę kurortu okresu międzywojennego XX w., kiedy to Giżycko było modnym i prestiżowym mazurskim kurortem. Hotel pomieści jednocześnie 170 osób, w stylowych, klimatyzowanych apartamentach i pokojach, wyposażonych według najwyższych standardów.

Kontakt:

Hotel St. Bruno
11-500
Św. Brunona 1
+ 48 87 732 65 00
+ 48 512 377 708
recepcja@hotelstbruno.pl

Spis ofert:

Hotel St. Bruno to jedyny tej klasy hotel położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. We wnętrzach tego czterogwiazdkowego hotelu odnaleźć  można atmosferę kurortu okresu międzywojennego XX w., kiedy to Giżycko było modnym i prestiżowym mazurskim kurortem.


Opis ogólny obiektu:

Hotel pomieści jednocześnie 170 osób, w stylowych, klimatyzowanych apartamentach i pokojach, wyposażonych według najwyższych standardów. Jedną z części obiektu stanowi pieczołowicie odrestaurowany średniowieczny zamek, w którym znajdują się między innymi unikalne, przestronne, wysokie na ponad 6 metrów superiory dla najbardziej wymagających gości. Cały hotel, jako jedyny na Mazurach, jest klimatyzowany, co zapewnia świetne warunki wypoczynku o każdej porze roku.

Unikalny kompleks Medi Spa oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Są to zabiegi, które przy minimalnej inwazyjności będą dawały natychmiastowy i trwały efekt działania dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii medycznych. Część z tych zabiegów to zabiegi nowatorskie nie tylko w regionie, ale i w całym kraju.

W hotelu znajdują się cztery sale konferencyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na stworzenie idealnych warunków zarówno dla uczestników, prowadzących, jak i organizatorów spotkania. Wyjątkowa lokalizacja powoduje nieograniczone możliwości organizacji dodatkowych atrakcji od rejsów statkami, regat żeglarskich i wycieczek, po wyprawy samochodami terenowymi w najbardziej ekstremalnych warunkach, czy loty balonem.Hotelowe foyer pozwala na zorganizowanie wystawy, natomiast na niepowtarzalnym dziedzińcu zamkowym istnieje możliwość organizacji klimatycznych koncertów, pokazów i recitali.

Będąc Gościem hotelu ma się nieograniczony wstęp na basen z masażami wodnymi i jacuzzi, brodzik dla dzieci oraz saunę. Tu, przy kojącym zmysły szumie wody,  można odpoczywać i relaksować się na wygodnych leżakach. Oczyszczające działanie sauny sprawi, że skóra natychmiast nabierze świeżości.

Dwutorowa, automatyczna kręgielnia znajduje się w podziemiach zamku, w pomieszczeniu Night Club. Kręgle to świetna rozrywka dla rodzin i grup przyjaciół, jednocześnie na kręgielni bawić się może nawet 16 osób.

W podziemiach zamku znajduje się Night Club. Niepowtarzalny klimat wnętrza sprzyja organizacji wieczornych imprez. Świetnie zaopatrzony bar oferuje wybór najlepszych alkoholi z całego świata. Night Club współpracuje z najlepszymi DJ-ami, co zapewnia najwyższą jakość muzycznej oprawy imprez.

Zapraszamy Państwa do jedynej w swoim rodzaju restauracji „La Bibliotheque”, połączonej z wiecznie zielonym ogrodem zimowym, która dzięki swojej oryginalności zadziwi Państwa atrakcyjnością wystroju i przepychem smaków.

W części zamkowej hotelu znajduje się jedyny w swoim rodzaju Whisky Bar połączony z palarnią cygar. Tu znajduje się najbogatszy na Mazurach wybór najlepszych whisky ze wszystkich zakątków świata. Ten złocisty trunek to nie tylko alkohol ale wręcz styl bycia. Galeria smaków whisky dobrana jest tak, by trafić zarówno do kobiet jak i mężczyzn, doświadczonych koneserów oraz osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę ze światem szkockiej “wody życia”.

W naszej kolekcji znajdują się zarówno klasyczne whisky od lat cieszące się wielkim uznaniem oraz kolekcjonerskie “białe kruki”.

Dopełnieniem klimatu Whisky Baru jest miejsce do palenia cygar, wyposażone w humidory do ich przechowywania oraz odpowiednią wentylację.

Od kwietnia do października funkcjonuje otoczona zielenią Oranżeria Portowa na ok. 150 os. Jest duży, oszklony, klimatyzowany budynek usytuowany przy Kanale Łuczańskim, z malowniczym widokiem na zatokę portową. Przestronny taras doskonale sprawdza się jako miejsce kameralnych spotkań w otoczeniu natury oraz zorganizowanych 

Poznaj obiekty i sale z Giżycko
Tagi opisujący obiekt: Basen, Kręgle, Na Mazurach, Nad jeziorem