Hotel Śląsk

Dogodnie położony, trzygwiazdkowy hotel Śląsk jest idealnym miejscem na organizację konferencji i szkoleń w centrum Wrocławia. Nowy Hotel Śląsk posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach, składających się z pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

Kontakt:

Hotel Śląsk
53-434
Oporowska 60
71 361 20 61
recepcja@hotelslask.pl

Spis ofert:

Dogodnie położony, trzygwiazdkowy Hotel Śląsk jest idealnym miejscem na organizację konferencji i szkoleń w centrum Wrocławia.

  

W naszym Hotelu znajduje się ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach, w których skład wchodzą pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Wnętrza naszych pokoi są nowoczesne i wygodne, zaprojektowano je do pracy jak również wypoczynku.

  

  

Silver to nasza pięknie oszkłona oraz otoczona zielenią restauracja hotelu Śląsk. Jednym z elementów wystroju restauracji jest efektowna foto-panorama Wrocławia, ale również klimatyczne czarno-białe zdjęcia przepięknych zakątków tego miasta.

  

Starosłowiańska Łaźnia SPA jest unikalnym i wyjątkowym miejscem. U nas czeka na Państwa prawdziwa łaźnia z sauną i jaccuzi. Zabiegiem, który szczególnie polecamy jest Wiernikowanie, jest to przyjemne i całkowicie odprężające poklepywanie całego ciała ciapłymi bukietami liści brzozowych i dębowych, które wcześniej wymoczone są w aromatycznych naparach ziołowych. Płukanki do włosów, które stosujemy przyhamują ich wypadanie oraz nadadzą włosom siły i blasku, natomiast Masaż Starosłowiański, który wykonywany jest w oparciu o metodę GiS, autorską technikę Galiny i Sergiusza Demidenko, którzy są znanymi Kostoprawami oraz masażystami, rozgrzeje i odpręży. 

  

  

  

W hotelu znajduje się 5 sal o różnej wielkości, wszystkie w nowoczesnej i eleganckiej stylizacji, idealnie przystosowane do prowadzenia szkolenia lub konferencji. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych pomieszczeniach można przeprowadzić zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze zjazdy czy kameralne spotkania:

Szkolenia:

Jako organizatorzy z przyjemnością zadbamy o dobre samopoczucie oraz zadowolenie uczestników oraz trenerów, a przeprowadzanie kursów uprzyjemnią także wygodne krzesła. Wszystkie sale mieszcząca się w naszym hotelu są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny niezbędny do przeprowadzenia zajęć.

Konferencje:

Każda proponowana przez nas sala konferencyjna to znakomite miejsce we Wrocławiu, w którym można zorganizować różnorodne spotkania biznesowe. Zarówno wyposażenie wnętrz, jak i elegancka stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Uroczyste zgromadzenie lub kongres utrzymane jest zatem w miłej i jednocześnie profesjonalnej atmosferze.

Łączna powierzchnia sal to 560m2, dla ponad 500 osób. Istnieje możliwość zarówno łączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników zebrań udostępniamy duży hol oraz balkon i taras, gdzie w przerwie zebrania każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza.