Hotel BERGO Resort & Spa Szklarska Poręba

Hotel BERGO Resort & Spa w Szklarskiej Porębie znajduje się u podnóży Karkonoszy. Tu rytm wytycza otaczający las i przyjemnie szumiący strumyk.

Kontakt:

Hotel BERGO Resort & Spa Szklarska Poręba
58-580
Okrzei 17
75 303 10 00
Marta.Hartman@condo.pl

Spis ofert:

BERGO Resort & Spa Szklarska Poręba 

Hotel oferuje 140 przestronnych i komfortowych apartamentów. Część pokoi posiada widok na kojący las i przyjemnie szumiący potok. W zabytkowej części hotelu znajdują się apartamenty z aneksem kuchennym. Zadbaliśmy o najwyższej jakość wyposażenie oraz akcesoria, które sprawią, że każdy pobyt będzie wyjątkowy.

Lokalizacja 

Położenie hotelu otwiera szeroką perspektywę na kontakt z naturą. Bliskość szlaków pieszych i rowerowych oraz stacji narciarskiej docenią Goście preferujący aktywny wypoczynek przez cały rok.

Restauracja Bergo 

Nasze wytrwałe poszukiwania i cierpliwe eksperymenty zainspirowały nas aby podjąć się ambitnego zadania – reDefinicji klasycznej kuchni regionalnej. W Bergo przywołujemy dawne smaki, a każde danie na talerzu to nowa i interesująca historia! Zafascynowani wyjątkowym lokalnym dziedzictwem kulinarnym tworzymy nowy rozdział kuchni regionalnej.

 

SPA & WELLNESS

Berg SPA

Piękno i zdrowie, to obszary o które należy zadbać w sposób całościowy. Dobry sen, zdrowa dieta, zabiegi, masaże oraz relaksacja – to kierunek, który nadajemy każdej wizycie w Berg Spa & Wellness.

Wellness

Basen wewnętrzny z kojącym widokiem na las, całoroczny zewnętrzny basen oraz dostęp do strefy saun to sposób na ukojenie zmęczonego ciał. Gościom dbającym o kondycję fizyczną oferujemy całodobową i w pełni wyposażoną siłownię.

Spotkania biznesowe

Kreatywność inspirowana siłą gór to nasze motto w myśl, którego organizujemy spotkania bizesowe, konferencje oraz eleganckie bankiety w Hotelu BERGO Resort & Spa Szklarska Poręba. Doświadczony personel podejmie się każdego wyzwania, a ciekawe karkonoskie atrakcje zapewnią rozrywkę i dawkę pozytywnej energii.

Więcej: www.bergohotel.pl