Hotel Atena*** wedding business & spa Ciechanów

Poczuj się wyjątkowo… Hotel Atena jest nowoczesnym i kameralnym obiektem położonym w Ciechanowie, ok 100 km. Od Warszawy. Obiekt położony jest w przyjaznej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nasi goście zawsze mogą liczyć na dyskrecję, spokój, miłą i zawsze pomocną obsługę.

Kontakt:

Hotel Atena*** wedding business & spa Ciechanów
06-400
M.M. Kolbe 76
23 672 32 32
502 408 010
recepcja@hotelatena.pl

Spis ofert:

Poczuj się wyjątkowo…

Hotel Atena jest nowoczesnym i kameralnym obiektem położonym w Ciechanowie, ok 100 km. Od Warszawy. Obiekt położony jest w przyjaznej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nasi goście zawsze mogą liczyć na dyskrecję, spokój, miłą i zawsze pomocną obsługę.

  

Pokoje

W Hotelu Atena oddajemy do Państwa dyspozycji 102 miejsca noclegowe, w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-osobowych oraz apartamentach.

  


We wszystkich pokojach znajduje się łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, pakiet kosmetyczny, wygodne łóżka pojedyncze lub małżeńskie, TV Satelitarną oraz dostęp do internetu.

  

Restauracja

W restauracji Hotelu Atena łączy się tradycję z nowoczesnością. Szef kuchni zawsze stara się zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta swoich Gości. W naszym menu znajdziecie Państwo dania kuchni zarówno polskiej, jak europejskiej. Naszą wyjątkową ofertą jest kuchnia grecka wraz z jej najbardziej charakterystycznymi potrawami.

Zorganizujemy dla Was wykwintne bankiety, romantyczne kolacje oraz swobodne spotkania z przyjaciółmi mając nadzieję, że jeśli raz nas Państwo odwiedzą zostaną Państwo naszymi stałymi Gośćmi.


SPA

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej świątyni relaksu i odprężenia- naszego hotelowego SPA, które ulokowane jest w podziemiach obiektu. SPA jest skrótem łacińskiej sentencji sanitas per aquam co oznacza zdrowie dzięki wodzie. Nasze centrum SPA jest doskonałym relaksem dla ciała i umysłu.

 


Do dyspozycji Gości oddajemy jacuzzi, łaźnię parową z aromaterapią i koloroterapią, saunę fińską, kubeł zimnej wody, banię do schładzania ciała oraz solarium. Zapraszamy również do ekskluzywnych gabinetów:

 • kosmetycznego

 • masażu

 • manicure i pedicure

 • kąpieli

 

KONFERENCJE

W zależności od charakteru spotkania, jakie chcecie Państwo zorganizować Hotel Atena proponuje gościom dwie nowoczesne oraz wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt sale konferencyjne


Pierwsza z sal, jakie proponujemy na spotkania jest to sala na duże konferencje do 240 osób.

 


Druga z naszych sal- nowa propozycja- ZŁOTA SALA AFRODYTY jest stylową, kameralną salą, w której można zorganizować spotkania dla 30 osób. Można tu poczuć się dyskretnie i jednocześnie spędzić czas w wyjątkowym i eleganckim wnętrzu.


W obu pomieszczeniach można zorganizować różnego rodzaju konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz bankiety. W ramach każdego ze spotkań oferujemy przerwy kawowe, lunche oraz kolacje. Wszystko to dostępne jest w wersji standard, lub w formie pakietu tworzonego na indywidualne życzenie organizatora wydarzenia.


NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH DO ZORGANIZOWANIA

I ZAWSZE STARAMY SIĘ SPROSTAĆ PAŃSTWA OCZEKIWANIOM

Konferencje w Hotelu Atena to:

  • Profesjonalne wyposażenie audiowizualne
  • Pełna obsługa podczas konferencji
  • Serwis gastronomiczny: przerwy kawowe, lunche, kolacje uroczyste
  • Możliwość przygotowania materiałów konferencyjnych
  • Gastronomiczna obsługa spotkań biznesowych, integracyjnych bankietów, szkoleń.

 

Jeśli chciałbyś poznać swoich pracowników w innym środowisku niż praca, nic bardziej prostszego.

Zapraszamy do organizacji imprezy integracyjnej w Hotelu Atena.

Dołożymy wszelkich starań aby spełnić wszystkie Państwa pomysły na urozmaicenie czasu.