Hotel 500 Zegrze

Hotel zlokalizowany jest w Zegrzu Południowym, na północny-wschód od Warszawy, zaledwie 25 km od centrum miasta. Malowniczo położony nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego ma własną plażę, molo i przystań dla sprzętu wodnego.          Do niedawna Zegrze postrzegane było wyłącznie jako miejsce weekendowego wypoczynku warszawiaków, jednak za sprawą

Kontakt:

Hotel 500 Zegrze
05-130
Warszawska 31 A
(48 22) 774 66 66, 774 22 44
zegrze@hotel500.com.pl

Spis ofert:

Hotel zlokalizowany jest w Zegrzu Południowym, na północny-wschód od Warszawy, zaledwie 25 km od centrum miasta. Malowniczo położony nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego ma własną plażę, molo i przystań dla sprzętu wodnego.

 

 

Do niedawna Zegrze postrzegane było wyłącznie jako miejsce weekendowego wypoczynku

warszawiaków,jednak za sprawą HOTELU 500 stało się także ośrodkiem turystyki biznesowej.


 

W hotelu do dyspozycji gości jest elegancka restauracja, słynąca z wyśmienitej i wyszukanej kuchni, cocktail bar, a w okresie letnim, taras widokowy i wioska grillowa. Dla bezpieczeństwa Gości zapewniamy nieodpłatnie obszerny, dozorowany parking. 
Ogromnym atutem hotelu jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, czująca potrzeby swoich Gości i dbająca o niezapomniane wrażenia z pobytu w progach naszego hotelu.

Odległości

– lotnisko- 40 km – Warszawa-Okęcie

– dworzec kolejowy- 7 km – Legionowo

– dworzec autobusowy- 28 km – Warszawa Stadion

 

 

Pokoje

Hotel dysponuje 134 pokojami, łącznie mogąc pomieścić nawet 271 osób. W każdym pokoju jest łazienka, TV Sat i telefon, internet (łącze modemowe)                          

Część pokoi z przepięknym widokiem na Zalew.
Trzy pokoje (rodzinne) przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

 

Konferencje

Hotel specjalizuje się w turystyce biznesowej oferując pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań: konferencji, sympozjów i szkoleń.
Do dyspozycji Klientów jest 12 różnej wielkości sal od 30 do 100-metrowych. Jednak możliwość łączenia niektórych pomieszczeń pozwala na osiągnięcie powierzchni nawet 250-metrowych.
Wszystkie sale mają dostęp światła dziennego i wyposażone są w niezbędny sprzęt potrzebny do obsługi profesjonalnych spotkań biznesowych, podczas których zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną.

Imprezy

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty usług cateringowych, które świadczymy we własnych salach bankietowych, w plenerze na terenie hotelu, na własnej plaży lub w innym wskazanym przez Państwa miejscu.
Duży wybór sal o zróżnicowanej powierzchni oraz możliwość ich łączenia pozwalają na organizowanie dowolnych imprez, począwszy od kameralnych spotkań rodzinnych, aż do dużych bankietów i bali. Chętnie też przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju imprezy integracyjne i motywacyjne: ogniska, pikniki, garden party, zawody sprawnościowe, a zimą kuligi.

 

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł na ciekawe spędzenie czasu, dbając aby nasze imprezy miały swój oryginalny klimat dostosowany do okoliczności i oczekiwań naszych Gości.

W naszej ofercie między innymi:

 • bankiety
 • ogniska
 • występy artystów
 • koncerty muzyki poważnej
 • żeglowanie połączone z nauką
 • przejażdżki bryczkami lub kuligi
 • pokazy kaskaderskie
 • jazda konna
 • wyprawa do karczmy staropolskiej
 • paint ball
 • szkoła przetrwania