HOTEL 500 Stryków ***

Hotel zlokalizowany jest na północny-wschód od Łodzi, 14 km od centrum miasta. Usytuowany jest przed wjazdem do Strykowa przy trasie Łódź – Łowicz – Warszawa. Stanowi doskonałą bazę dla odwiedzających nie tylko Łódź, ale także znane wsrod turystów miejscowości historyczne – Arkadię Nieborów, Żelazową Wolę czy Niepokalanów.

Hotel ma 194 miejsca noclegowe w

Kontakt:

HOTEL 500 Stryków ***
95-010
Smolice 1B
427199950
519350045
e.kotecka@hotel500.com.pl

Spis ofert:

Hotel zlokalizowany jest na północny-wschód od Łodzi, 14 km od centrum miasta. Usytuowany jest przed wjazdem do Strykowa przy trasie Łódź – Łowicz – Warszawa. Stanowi doskonałą bazę dla odwiedzających nie tylko Łódź, ale także znane wśród turystów miejscowości historyczne – Arkadię Nieborów, Żelazową Wolę czy Niepokalanów. Hotel ma 194 miejsca noclegowe w 114 pokojach.W każdym pokoju łazienka, TV Sat i telefon. Kilka pokoi przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych – zadbano także o osoby niepalące.

Hotel znany jest także jako prężny ośrodek turystyki biznesowej, a organizacja wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych stała się jego specjalnością.


HOTEL 500 w Strykowie posiada 5 profesjonalnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych. Największa z nich ma możliwość modułowego dzielenia na trzy mniejsze. Chętnie też przyjmowane są zlecenia na różnego rodzaju imprezy integracyjne i motywacyjne: ogniska, pikniki, zawody sprawnościowe, a zimą, kuligi.


W hotelu do dyspozycji Gości jest elegancka restauracja z ofertą polskiej kuchni tradycyjnej i regionalnej oraz bogatym menu międzynarodowym, cocktail bar i klub nocny.Dla bezpieczeństwa Gości zapewniamy nieodpłatnie obszerny  parking na ponad 200 samochodów.Ogromnym atutem hotelu jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, czująca potrzeby swoich Gości i dbająca o to, by czuli się u nas jak w domu.

Typy obiektu: Centrum konferencyjne