CONCORDIA DESIGN NOWOCZESNE CENTRUM KREATYWNOŚCI I BIZNESU

Kreatywne centrum eventowe Concordia Design to wyjątkowe miejsce, które jest częścią centrum design i kreatywności. Łączymy wynajem przestrzeni z organizacją wydarzeń o nietypowej formie. Proponujemy takie scenariusze eventów, które nie tylko pozytywnie zaskakują uczestników, ale też wspierają założone cele.

Kontakt:

CONCORDIA DESIGN NOWOCZESNE CENTRUM KREATYWNOŚCI I BIZNESU
60-813
Zwierzyniecka 3
61 667 44 00
info@concordiadesign.pl

Spis ofert:

Znajdujemy się w odrestaurowanych wnętrzach Starej Drukarni z XIX w., która po procesie renowacji zyskała niepowtarzalny, postindustrialny charakter. Do dyspozycji mamy niemal 1000 m przestrzeni, którą polecamy na konferencje, spotkania integracyjne i biznesowe, premiery i prezentacje produktów, spotkania warsztatowe i motywacyjne, bankiety i inne imprezy. Działamy według własnej metodologii event design, wykorzystujemy mechanizm autorskich gier w projektowaniu eventów i dla każdego klienta przygotowujemy dedykowany scenariusz. Stawiamy na zaangażowanie uczestników i w tym celu często współtworzymy z nimi cały event.

Za pomocą eventów realizujemy ważne dla firm założenia:

edukujemy, integrujemy, pomagamy budować zespoły, badamy kompetencje, skutecznie przekazujemy wiedzę, motywujemy.

Zajmujemy się również tworzeniem aranżacji przestrzeni, projektami graficznymi i drukiem.

W Concordii na co dzień działa również restauracja, która jest gwarancją najwyższej jakości menu na każdą imprezę.

Jesteśmy atrakcyjną alternatywą dla dotychczasowych lokalizacji konferencyjno-eventowych, a nasze usługi znacznie wykraczają poza tradycyjną ofertę.


Concordia Design przeszła niedawno proces modernizacji, dzięki czemu nasza przestrzeń jest jeszcze bardziej elastyczna i dopasowana do potrzeb organizatorów eventów. Dzięki systemowi mobilnych ścian dźwiękoszczelnych możemy organizować kilka wydarzeń jednocześnie. Możemy również połączyć duże sale i zorganizować wydarzenie nawet dla 500 osób.
Do Państwa dyspozycji oddajemy:
– przestronną Salę Luna (300m2), w której zorganizować można konferencję lub bankiet  z efektowną oprawą artystyczną
– otwarta Sala Expo, w której wnętrzach zorganizować można wystawę i zaprezentować  nowo wprowadzane produkty
– jedyny w swoim rodzaju Creative Room, który poprzez wzbudzanie pozytywnych emocji i oddziaływanie na zmysły ma być miejscem  stymulującym kreatywne myślenie.
– 7 komfortowych sal konferencyjno-warsztatowych Congresia.

Jako jeden z nielicznych obiektów oferujemy możliwość wprowadzenia auta do wnętrza budynku.