Centrum Szkoleniowo Noclegowe HHM Hegelmann

Centrum Szkoleniowo Noclegowe HHM (Hegelmann.) oferuje ponad 700 miejsc noclegowych. Wszyscy mogą tu odpocząć , zregenerować siły i przygotować się do dalszej podróży.

Kontakt:

Centrum Szkoleniowo Noclegowe HHM Hegelmann
59-900
Transportowa 1
+48 451 052 279
info.hotel.zw@hegelmann.com

Spis ofert:

Centrum Szkoleniowo Noclegowe HHM (Hegelmann) oferuje ponad 700 miejsc noclegowych.
Wszyscy mogą tu odpocząć , zregenerować siły i przygotować się do dalszej podróży.

 

 

Nasza oferta noclegowa obejmuje różnorodne opcje w tym apartamenty 1,2 lub 3 osobowe z aneksem kuchennym i łazienką oraz pokoje wieloosobowe z ogólnodostepną łazienką ,kuchnią oraz pralnią.Siłownie są dostępne dla wszystkich gości za darmo co pozwala na aktywny wypoczynek i regenerację sił.Parking jest wliczony w cenę pobytu.

 


 

Posiadamy 6 dużych w pełni wyposażonych sal konferencyjnych gotowych do przyjęcia Państwa grupy.Bez względu na charakter wydarzenia czy to kameralne spotkanie z.kilkoma osobami czy konferencja dla liczniejszej grupy, można wybrać salę idealnie przystosowaną do każdej wielkości zgromadzeń.

 


 

Nasze sale są różnych wielkości.Mogą pomieścić od 30 do 100 osób.Wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny co gwarantuje sukces każdego wydarzenia.

 

 

Dodatkowo zadbamy o gastronomiczne doznania Państwa grupy.Nasza restauracja oferuje różnorodne menu a dania serwowane podczas Państwa konferencji zostaną dostosowane do indywidualnych preferencji i potrzeb.