BoniFaCio SPA & Sport Resort

Hotel BoniFaCio SPA & Sport położony jest blisko przyrody w malowniczym zakątku Mazowsza, zaledwie godzinę drogi od Warszawy.

Kontakt:

BoniFaCio SPA & Sport Resort
09-110
Kępa 84
+48 23 651 24 00
recepcja@hotelbonifacio.pl

Spis ofert:

Obiekt posiada rozbudowaną strefę Spa & Wellness oraz centrum konferencyjne. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się rozbudowane zaplecze sportowe wraz z basenami, stadniną, kortami, siłownią oraz boiskami (w tym pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej). Położenie i infrastruktura sprawiają, iż hotel BoniFaCio doskonale nadaje się do połączenia celów biznesowych i wypoczynkowych. BoniFaCio to doskonałe miejsce na wyjazdy integracyjne, szkolenia a nawet zgrupowania piłkarskie.

Centrum konferencyjne obiektu posiada trzy sale modułowe (A, B oraz C) z możliwością połączenia – na 300m2 maksymalnie pomieści się 300 osób (tj. max. 75 osób przy zachowaniu zasad dystansu społecznego). Czwarta z sal, sala D, posiada przeszklone wyjście na zewnątrz, idealnie sprawdzi się podczas kameralnych spotkań. Sale konferencyjne są w pełni wyposażone, a krzesła oraz stoły można ustawić w nich na kilka różnych sposobów. Na imprezy firmowe oraz uroczystości takie jak bankiet lub jubileusz doskonale sprawdzi się Sala klubowa (z dostępem do światła dziennego) w pobliżu restauracji.

Dzięki położeniu obiektu możliwa jest również organizacja eventów w plenerze oraz szeroki wachlarz aktywności do wyboru dla uczestników konferencji lub pracowników. Poza organizacją konferencji i eventów obiekt posiada rozbudowaną ofertę warsztatów i zajęć integracyjnych dla firm.