Aparthotel Haston Old Town

Old Town Haston to nietuzinkowe miejsce zlokalizowane w zabytkowym, XIV-wiecznym budynku. Usytuowany jest w bliskiej odległości od Starego Miasta, a bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych umożliwia wygodną komunikację do dowolnej części miasta

Kontakt:

Aparthotel Haston Old Town
50-140
Plac Nankiera 1
(+48) 71 748 37 00, 722 212 106
aparthotel@hastonoldtown.pl

Spis ofert:

Old Town Haston

Old Town Haston to nietuzinkowe miejsce zlokalizowane w zabytkowym, XIV-wiecznym budynku. Usytuowany jest w bliskiej odległości od Starego Miasta, a bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych umożliwia wygodną komunikację do dowolnej części miasta. Wyróżnia nas nowoczesny wystrój w częściach wspólnych, jak i ciekawe designerskie rozwiązania w komfortowych pokojach i salach konferencyjnych. Obiekt kilkukrotniezmieniał swoje oblicze, by ostatecznie stać miejscem wypoczynku z łączną liczbą 40 klimatyzowanych pokoi dla 78 Gości. Swój wyjątkowy wystrój zawdzięcza wszystkim historycznym przemianom. Wnętrza inspirowane są kulturą gotycką, zachowując przy tym nowoczesny design oraz funkcjonalność.


 

 

 

Konferencje

Dysponujemy trzema nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi z pełnym zaopatrzeniem audiowizualnym i opcją łączenia oraz dzielenia sal.Wszystkie nasze sale są klimatyzowane i wyposażone w stałe łącze internetowe, ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny oraz białą tablicę suchościeralną, notesy i długopisy. Przez cały dzień spotkania również serwujemy wodę butelkowaną. Wszystkie te elementy są już wliczone w cenę wynajmu. Dzięki systemowi mobilnych ścian sale można ze sobą łączyć w kilku konfiguracjach, co daje organizatorom spotkań wiele możliwości aranżacji przestrzeni – tak, by doskonale pasowała do liczby uczestników spotkania i potrzeb organizatora. Sale są przestronne z dużymi oknami, co warunkuje ich dobre naświetlenie.Istnieje także możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń, jeżeli wymaga tego Państwa prezentacja. Dodatkowym atutem jest cicha okolica i widok na zabytkową architekturę Wrocławia.


 

 

 

Gastronomia

Doskonale wiemy, jak ważny podczas długiej konferencji jest właściwy posiłek i pyszna kawa. Podczas śniadania biznesowego zorganizowanego w naszej restauracji będą mogli Państwo odpocząć od długich prezentacji i zatopić myśli w pysznych daniach przygotowanych przez kucharzy. Dla gości konferencyjnych mamy również w ofercie: lunche oraz kolacje. Posiłki przygotowane są w formie bufetu, a menu dostosujemy do potrzeb gości konferencyjnych.