Alpin Hotel z klasą

Hotel Alpin to miejsce dla każdego. Bliskość stacji narciarskich, szlaków turystycznych, bezpośrednie wyjście z Hotelu na deptak ciągnący się wzdłuż górskiego potoku Żylicy oraz malowniczych pagórków, sprawia, iż z łatwością można korzystać z uroków Szczyrku oraz jego okolicy.

Kontakt:

Alpin Hotel z klasą
43-370
Beskidzka 40
33 827 19 00
502 519 296
promocja@hotel-alpin.pl

Spis ofert:

Hotel Alpin przez wzgląd na swoje dogodne położenie proponuję urozmaicony wypoczynek zarówno dla osób pragnących aktywnie spędzić czas, jak i dla wielbicieli niedzielnych spacerów. Położenie w centralnej części Szczyrku pozwala z łatwością dotrzeć do Hotelu Alpin.

Specjalizujemy się w kompleksowej i profesjonalnej organizacji spotkań biznesowych, szkoleń,

konferencji oraz zabaw integracyjnych.

Mając na uwadze różnorodność oczekiwań naszych Gości proponujemy organizację profesjonalnego cateringu. Bogate menu, doświadczenie naszych kucharzy poparte wieloletnią pracą w branży to sukces naszego cateringu. Zgodnie z życzeniem klienta pomagamy dobrać odpowiednie menu, dekorację, oprawę muzyczną tak aby zaspokoić zmysły smaku, węchu oraz wzroku… Zorganizujemy każdy rodzaj uroczystości od kameralnych spotkań po wystawne przyjęcie.

Dysponujemy 100 miejscami noclegowymi w komfortowych pokojach jedno, dwu, trzy i czteroosobowych jak również apartamentach. Nasze pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon, TV, miejsce do pracy oraz bezpłatny internet. Do dyspozycji gości parking odpłatny. 

Hotel Alpin to nie tylko oferta komfortowego wypoczynku w Beskidach, ale także znakomite miejsce na organizację wyjazdów firmowych, szkoleń oraz konferencji.    

  

W naszym hotelu mamy bezpłatne stanowisko komputerowe, dostępne dla naszych gości w recepcji hotelu.