Airport Hotel Okęcie – Warszawa – duże sale

Airport Hotel Okęcie- hotel i centrum konferencyjno-eventowe, obiekt położony w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego i zaledwie 4,5 km od centrum Warszawy.
Jest to nowoczesny, w pełni klimatyzowany hotel o niepowtarzalnej atmosferze i wystroju wnętrz nawiązującym do stylu lat 30 – tych XX wieku, kiedy to latanie było elitarnym hobby.
W Airport Hotel Okęcie znajdują się 263 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty

Kontakt:

Airport Hotel Okęcie
02-148
Komitetu Obrony Robotników 24
+48 22 456 04 00
rezerwacja@airporthotel.pl

Spis ofert:

Airport Hotel Okęcie to nowoczesny obiekt czterogwiazdkowy, położony zaledwie 1 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina i 4,5 km od centrum Warszawy. Jest to nowoczesny, w pełni klimatyzowany hotel o niepowtarzalnej atmosferze i wystroju wnętrz nawiązującym do stylu lat 30. XX wieku, kiedy to latanie było elitarnym hobby.

 

 

Airport Hotel Okęcie dysponuje 263 klimatyzowanymi pokojami, wyposażonymi w biurko, czajnik elektryczny, telewizor z kanałami satelitarnymi oraz minibar. Łazienki wyposażone są w zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów.

  

  

 

Na obiad i kolację goście mają do wyboru serwującą dania kuchni międzynarodowej wykwintną Restaurację Mirage  oraz klimatyczną Restaurację Polską. W Czekolada Café Goście skosztować mogą prawdziwej czekolady oraz autorskich pralin. Doskonałym miejscem na wypoczynek po aktywnym dniu jest zlokalizowany na 10. piętrze Aviator Bar & Lounge z widokiem na lotnisko oraz panoramę Warszawy. Dostawa posiłków do pokoju jest możliwa przez całą dobę.

  

  

 

  

Airport Hotel Okęcie goście korzystać mogą również z Centrum Fitness (bezpłatne) oraz Centrum Wellness (usługi płatne dodatkowo według cennika). Hotel posiada 17 klimatyzowanych sal  konferencyjnych, wyposażonych w rzutnik, ekran, flipchart oraz telefony. Dźwiękoszczelne okna zapewniają doskonałą izolację akustyczną, a dodatkowo oferują panoramiczne widoki na Warszawę.

  

  

Dla Gości zmotoryzowanych hotel oferuje dwa strzeżone parkingi: podziemny (ok. 60 zł/dobę) i naziemny-zewnętrzny (ok. 40 zł/dobę).

W częściach ogólnodostępnych wydzielone są miejsca dla osób palących.

Poznaj obiekty i sale z Warszawa